Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szegény pasi összejöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény pasi összejöhet gazdag lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, de ő elég gazdag családból származik, nagy lakás a legjobb környéken luxus kocsi. Mindig a legdivatosabb ruhákat hordja, drága telefon stb.

Én ennek szinte pont az ellentéte vagyok, viszont nagyon bejön. De félek én nem tudnám neki megadni azokat a dolgokat amiket ő szeret, pl drága szórakozó helyekre vinni, kocsim sincs amivel szállíthatnám, az előző pasijának egy újabb típusú kocsija volt. Nekem meg max a busz van.

Nem hiszem hogy felszínes a lány, de biztos megszokott már egy színvonalat amit én nem tudnék nyújtani.

21/F


2011. jún. 14. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
tetszel neki?
2011. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg . Kezdeményezz hátha összejön . Ha pedig nem sikerül akkor is legalább megpópáltad .

Sok sikert !

2011. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy próbát megér
2011. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18 fölött már általában kényelmesebb mindkettőtöknek (főleg hosszú távon), ha a pasi nincs buszhoz kötve. Nem feltétlenül kell autó, a motorokat jobban szeretik a lányok (legalábbis amelyik normális:) ), egy jó MZ-t, Jawat, Czetkát 50-80ezer ft körül kapsz, és még legálisan viheted is vele. A fenntartásuk is nagyon olcsó. Nem ijesztgetni akarlak, mert nyilván ennél még sokkal jobb az, ha a lányt ez egyáltalán nem érdekli és tényleg csak te érdekled, de később már mindkettőtöknek kényelmesebb lesz, ha van mivel mozogni, kirándulni, stb. Még egyszer mondom, nem a motor ára/kinézete a lényeg, hanem hogy menjen, én a barátnőmet eleinte Simsonnal hordtam, csak az illegális, mert nem nagymotor és nincs rajta rendszám :)
2011. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok. Nekem bejött. Most már persze én is nagyon gazdag vagyok. Persze az anyóst is ápolni kell néha. De ez így tökéletes.
2013. okt. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!