Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Gazdag, vagy szegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Gazdag, vagy szegény pasi?

Figyelt kérdés

Válassz egyet az alábbi pasik közül a felszínes szempontjaim szerint :)


1. állásban van, napi 8 órát dolgozik heti 5 nap. fizetése 230.000 nettó, van hitelre egy Opel Astrája és egy kis házikója. Élete legtöbb területén a biztonságra törekszik, állampapírban van megtakarítása, havi 1x elmegy 2 barátjával sörözni és nincs káros szenvedélye, kultúrált és konszolidált személy. Templomba jár, időnként ministrál is. A munkahelyén a legmegbízhatóbb embernek tartják. A környezetében mindenki jót mond róla, nincs ellensége vagy irígye.


2. több céggel, ingatlanokkal vállalkozásokkal rendelkezik, passzív jövedelme 760.000 Ft havonta (ami akkor is jön ha végig alszik), amin felül napi 1-2 óra munkával összehoz havi 1-2.500.000 Ft-ot, rengeteg szabadideje van, szeret kockáztatni. A drága, feltűnő ruhákat szereti, sok arany, hófehér mosoly, napbarnította kigyúrt test jellemzi, és néhány káros szenvedély mint dohányzás és drogok. Autóit havonta cserélgeti Merci/Audi/BMW/Porsche. Hatalmat közvetít megjelenésével és fellépésével. Ahol megjelenik, mindig kinyílik neki egy-két ajtó.


Miért őt választod? Melyikhez hasonlítasz, melyikhez illesz?


2010. aug. 22. 16:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
szeretnék én is ilyen szegény lenni!
2010. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha 230 ezres fizetéssel szegény valaki, akkor az már rossz.
2010. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

16:39

szegény vagy gazdag fejben vagy!

2010. aug. 22. 16:40
 4/31 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem én az első választanám. Igaz az a templomos dolog annyira nem tetszik, de elfogadnám, ha nem viszi túlzásba.És talán azért azt a típust választanám, mert én sem vagyok olyan "huuu de elengedem magam" anyagi helyzetben.Nem szeretem, ha úgy tartanak el, ha úgy élősködök más nyakán, még akkor is, ha azt a másik szívesen teszi. Na de a lényeg, hogy az első közelebb áll mindenképpen.

Persze az ember a másodikat se vetné meg, de csak módjával:)

2010. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Az elsőt választanám, egyébként ő sem mondható szegénynek...
2010. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Az első se olyan szegény de nekem tökre mindegy hogy milliomos vagy közép szintü ha szeretem nem azt fogom nézni hogy hogy állanyagilag hanem meg bizható legyen és tudjak rá számítani :) Sokszor a pénz nem boldogít :)

18/L

2010. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

1., nem szeretem a drogosokat, és akik tele vannak arannyal.

Egyébként tényleg az első sem szegény.

Te nem szegényet és gazdagot írtál le, hanem átlag, talán még jobb, és gazdagot.

A gazdagnaka leírtak alapján nem valami jó a szenélyisége.

2010. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

bocs...de ez épp a két véglet, én egyiket sem bírom... az 1. számú versenyző szürke unalmas kisegér, aki mellett csak unalmas és szürke életet lehet élni


a 2. viszont az a tipikus undorító nagyképű egoista kigyurt vadbarom, aki ha hozzám érne, elhánynám magam


én az aranyközépútra szavazok...legyen egy izgalmas,bohókás,rendkívül intelligens férfi, akármilyen munkával, nekem az tökmindegy, csak ne legyen belefásulva, tudjon komoly és komolytalan is lenni, legyen benne őrültségekben de ne legyen elszállva magától, és ne öltözködjön feltűnően se, csak lazán... és ha mindenképp az anyagiakat kell hozzátenni, akkor legyen annyi pénze, hogy ne nekem kelljen eltartani és jusson néha egy kis utazgatásra, ha összespóroljuk ketten (mondjuk félévente 1x, nem túl messzire, elég országon belül), és jó ha van kocsija, de nekem az mindegy milyen, csak guruljon :)


21/L

2010. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
16:45 - engem nem tudsz választani mert nem vagyok a fenti pontokban, de alaposan összefoglaltad, biztos hamar találsz megfelelőt!
2010. aug. 22. 16:49
 10/31 anonim ***** válasza:

Társulok az elöttem szolohoz

22/L

de ha mindenképp kellene választanom..az elsö lenne

2010. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!