Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen az a pasi akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen az a pasi akit nyálasnak tartotok? Viselkedés, külső bármi alapján?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha mindig a seggemben van például. Hoz inni folyamatosan, kiszolgál, totál lealázza magát. Néha hagyni kell a lányt is küzdeni. (szerintem) A rózsaszín pólót nem csíoem. Ne nyávogjon, ne ijedjen meg a férfias dolgoktól, és a lány ne legyen magabiztosabb, mint ő, mert az gáz.
2009. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Az a nyálas pasi, aki ilyen gázos metaforákkal próbál levenni a lábamról, mint pl ajkad rózsái, szemed ragyogása, szépséged felülmúlhatatlan utánozhatatlansága xDD
2009. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen díszhomokos szerű divatfijukat utálom,azokat nyálasnak tartom.Külsőre hányingert keltő:rózsaszín póló,szőkített női haj,leborotvált láb,szoliztatott bőr.Vislekedésre:Nyalizó,lányoz viselkedésű,vékony hangú...stb.
2009. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Egyetértek az elözővel! Meg ne legyen érzékenyebb a lánynál! És ne vágja betéve a csajos sorozatokat!!! Érezzem magam biztonságba mellete! Foci,sör,autók,sex. De legföképpen én érdekeljem!
2009. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Puha, izzadós tenyér. Brrrrrrrrrrrrrrr
2009. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

ne istenitsen! legalábbis azt ne csinálja hogy annyira szeret, istenit (látszik is rajta), hogy már nem mer hozzámérni! :S sajnos találkoztam ilyennel... és ne legyen puhány, naiv és mulya. legyen férfias. :/

és tényleg ne legyenek ömlengősek, nyálasak a "vallosmásai". :S sajnos ilyenis volt. ugyanaza pasim...

2009. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
buz!, emos, punk
2010. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
olyanok mint Márk...
2010. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!