Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok félénk? Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok félénk? Jó pasinak tartanak, csak nem merek kezdeményezni. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mért vagy félénk ezt csak te tudhatod... itt erre neked senki nem nagyon tud választ adni...

mért nem mersz kezdeményezni? miért félsz? ha nem állsz a sarkadra sosem lesz barátnőd a csajok csak nagyon kis %-ban fognak kezdeményezni mert ez a mi feladatunk...szóval kapd össze magad!!!

nincs mitől félni egy lánnyal is lehet úgy beszélni mint egy fiúval őket is érdekli a foci a politika a mozi vagy bármi ami esetleg téged is...fel a fejjel és rázd magad gatyába!!! egy nő fejébe belátni nem lehet de ha ügyes vagy bármit elérhetsz náluk ezt hidd el...de ha arra vársz hogy ő szólítson meg téged akkor nagy bajban vagy...

24/f

2009. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%
Társulni szertnék az elöttem szólóhoz, ugyanis tényleg nem valószínű, hogy a lányok kezdeményeznek. Mondjuk én is lány vagyok szóval ez így kicsit fura okfejtés. Az a lényeg, hogy vedd fel vele a szemkontaktust, már ha van kiszemelted. Ne pislogj gyakra. Az a lényeg, hogy menny oda. Hidd el nem fogja annyira érdekelni, hogy mit mondassz. Ha bejössz neki annak is nagyon fog örülni, hogy odamentél hozzá.
2009. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!