Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mit éreztek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit éreztek ha a lány fél tőletek (bővebben)?

Figyelt kérdés
Szóval a szituáció a következő: nagyon tetszik nektek egy lány, eddig sajnos csak az internet segítségével tudtatok beszélgetni, esetleg megesett személyesen néhány köszöntés egymásnak vagy integetés de semmi több, és rá akarjátok venni egy randira, de a lány azt mondja nem szeretne, amikor megkérdezitek, hogy miért ő azt válaszolja, mert fél tőled. Milyen érzések,gondolatok, keringenek ilyenkor bennetek férfiak? Köszönöm szépen a válaszokat L/18
2011. jún. 15. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, elég rosszul esne.
2011. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*, hiszen nem csinálok semit, ami erre okot adna... Megkérdezném, miért fél tőlem :S


első

2011. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De miért is félne tőlem amúgy? Érdekelne.
2011. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg,miért félsz tőle?Velem volt olyan,hogy egy fiú kérdezte tőlem,hogy te félsz tőlem?De nem mondtam rá semmit,aztán mégis lehet,hogy féltem tőle.
2011. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

165 cm, 60 kg vagyok, ismeretlen számomra ez az érzés :P


22 F

2011. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
konkrétan tőled fél, vagy attól h belédszeret, te meg megbántod?
2011. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!