Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy félnk és gátlásos fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félnk és gátlásos fiú (23), hogy szerezhet magának barátnőt? Mit keresenek a lányoka fiúkban? Milyen fiúk kelendőek? Minek kell megfelelnie korunk Rómeójának?

Figyelt kérdés
Ha a lányok a belevaló srácokat szeretik akkor mit csinálhatok? Ráadásul még szűz is vagyok.Ez megint csak hátráltat.Ujabb valami ami miatt nem merek.
2008. okt. 7. 19:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Regisztrálj társkereső oldalakon. Írjál magadról egy jó bemutatkozást, és tegyél fel néhány jó képet. A Randihely vagy a Netrandi azért jó, mert látni is lehet, hogy ki nézett meg. Gátlásosaknak ideális!

Azért vigyázz, mert akad pár csaló is.

2008. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Elöször is ne tipizáljunk, hogy milyen fiúkat szeretnek a lányok, mert minden fiúnak más jön be, neked meg önmagadat kell adnod, és majdcsak beléd szeret valaki. Beszélgess sokat a lányokkal, próbálkozhatsz a munkahelyeden, sulidban, szórakozóhelyeken és az interneten is. Azon meg ne görcsölj, hogy tapasztalatlan vagy, egy hozzád hasonló szerényebb lánynál ez nem lesz gond.
2008. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia! Az a lány, aki komoly párkapcsolatot szeretne, elsősorban a biztonságot keresi a szeretet/szerelem mellett. A biztonságot pedig csak olyan fiú adhatja meg, aki mellett nem kell attól félnie, hogy bármikor elcsábíthatja más. Az a fiú, aki mellett nem kell ilyesmitől félnie, nem feltétlenül előnytelen külsejű vagy félénkebb. Hanem egyszerűen van tartása.

Aki elcsábítható, azok körül ott "ólálkodnak" a műkörmös, idétlen frizurájú, agyonsminkelt lányok, és tapizzák, amikor csak tudják.

Aki viszont "egyenes", és kevésbé a külsőségekre megy rá, azoknak nem feltétlenül szép külsejűek a barátai, a kapcsolatai viszont tartósabbak.

Szóval, ebből csak annyi a lényeg, hogy a lányok általában nagyon jól fel tudják térképezni, kire lehet nyomulni és kire nem. Akire lehet, az általában olyan is, akire viszont nem, azt mindig kevesebb lány veszi körül, de azok a lányok legalább a belső értékeket tartják fontosnak.

Én vmikor azért nem viszonoztam egy helyes fiú jelzéseit, mert szinte megijedtem attól, milyen emberek veszik körül - a baráti társaságát ugyanis unszimpi lányok/fiúk alkották, és ez sokat elárult róla is.

Amit mondani akarok: azoknak a fiúknak, akik nem "sztárok" és nem istenítik magukat, mindig nehezebb a helyzetük - de paradox módon egyben könyebb is, mert megmenekülnek a felszínes kapcsolatoktól. Sok félénk fiú kerülő úton talál rá a szerelem: hónapok vagy évek múltán jönnek össze azzal a lánnyal, akivel addig csak barátok voltak.

Ez meglepően sokszor van így!:)

Szóval, amit tehetsz, az az, hogy önmagadat adod, és minél több (lány)barátot próbálsz szerezni! Soha ne úgy kezdj el közeledni egy lány felé, hogy az érezze, hogy bartságnál töbet akarsz tőle. Elsőre ez megijesztheti az embereket. Tényleg csak egy jó barátja akarj lenni - és ne egyetlen lánynak, hanem minél többnek.

Légy udvarias (de ne vidd túlzásba), poénos, jófej, és ADD ÖNMAGAD! :)

2008. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De ha nem járok olyan helyekre ahol lányokkal lehet ismerkedni és nem is tudk velük beszélgetni? akkor?
2008. okt. 7. 20:53
 5/18 anonim ***** válasza:
akkor járj :D
2008. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

én is hasonló vagyok és nekem is évek óta tetszik egy lány és most 5 év után összejöttünk és naon szeretem

a lényeg az h én nem csináltam semmi különöset és mégis jöttek hozzám a lányok

igaz elkültem mindet kivéve aki tetszett

ha tetszik valaki csak beszélgess vele és nem lessz probléma :D

sok sikert

2008. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

javaslom olvasd el ezt a könyvet:


www.kulcsanokhoz.hu


segíteni fog , hogy küzd le a gázlásaidat, hogyan közelítsél a lányokhoz és hogyan hódísd meg őket és persze hogyan tartsd meg a kapcsolatot. ha nem szégyelled, menj el egy tréningre is!


Sok sikert!

2008. okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
1et nem értek: ha 23 évesen még szűz vagy, ez miért hátráltat? én 21 vagyok és szűz, és semmit se érzek h lemaradtam volna vmiről is. :)
2008. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Az is kínos nekm,hogy megkérdezzem a könyvesboltban az eladót,hogy van-e ilyen könyvük? A neten meg nem tudtam megrendelni.Valamiért nem engedte. A tréninghez se lenne önbizalmam. Ma is láttam olyan lányokat akiket el tudtam volna képzelni mgam mellett.Azt viszont már nem,hogy megszólítsam.Egyszerűen balfasznak születtem. Már a társaságukban is zavarban érzem magam.Ez alatt azt kell érteni,hogy egy liftben vagyunk,mellém ül a buszon,stb.


Miért zavar? Azért,mert egy 24(már inkább az vagyok)éves sráctól teljeítményt várnak,hellyel-közzel tud bánni a lányokkal,nincs zavarba. szóbe kell álnom egy lánnyal rögtön leizzadok. Nem csak,hogy kisfiúnak érzem magam mellettük,de olyan kis gnómnak is.Én nem vagyok az az öltözködni tudó,belevaló,discókirály. Még vezetni sem tudok. Mit tudok én adni? ezért

2008. okt. 8. 19:14
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj ezen annyit. Tudom könnyebb mondani mint megtenni de én hasonló cipőben járok veled. (de én lány vagyok:)) Nekem is nagyon megtetszett valaki, első látásra beleszerettem. Egyáltalán nem az a macsó címlapsrác típus de mégis kedvelem. Normális, okos és ez mindent visz. Az észjátszós embereket nem bírom. Normális nőnek tartom magam: nem szoktam szőkére festeni a hajam, műkörmöshöz járni és idétlenül röhögcsélni. Sokkal inkább értékelem a természetességet és VISSZAFOGOTTSÁGOT. Megszólítani Őt életem legnehezebb feladata volt de megérte. Szerintem a szüzesség ne hátráltasson. Keress olyan helyet( pl:kávézó)ahova sokan járnak. Csinálj magadnak egy rendszeres beosztást és talán ha rendszeresen ott vagy ismerkedhetsz más "törzsvendégekkel". Gondolj bele hova járnak ismerőseid és tarts velük! Válassz számodra megfelelő programot. (És tényleg ne izgulj mert az csak ront a helyzeten. Amúgy az én kiválasztottam is egy félénk srác és csak egy évvel fiatalabb nálad :))
2008. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!