Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak? 15/F -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bence741 kérdése:

Most mit csináljak? 15/F - Tetszik nekem egy lány, de nem merem elhívni. Egyszer már elhívtam egy lányt de az elutasított (szépen) azóta is barátok vagyunk, de "félek" hogy mi lesz ha elhívom őt (ő 15/L).

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mit érez irántam, mert beszélni se merek vele. Még a ballagáson találkozunk egymással.

Most mit kéne tennem? Már csak levélben tudom elhívni!!! Mégis nagyon rosszul érzem magam amikor nem látom!

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2011. jún. 17. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem hívod el, nem tudhatod meg, hogy igen,vagy nem, azaz veheted a döntését nem-nek, úgysem tudod meg.

Ha elhívod, azt mondhatja, hogy igen, vagy nem.

Azaz kisebb a csalódás, ha nem teszel semmit, de van esélyed ha teszel. Szóval, próbálkozz. Bukni még mindig férfiasabb, mint ücsörögni, mint egy sült krumpli.

Bátorság!

2011. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mered elhívni? :S Gondolj arra, hogy ha nem hívod el, lehet hogy sose lesz rá már alkalmad... Írj rá, beszélgess vele és hívd el valahova. Utána majd kiderül, hogy érez e valamit irántad vagy nem. Ne félj :)
2011. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Annyi pénzem lenne, ahányszor kikosaraztak. Nem sok, mert nem sokszor próbálkoztam, de ettől függetlenül nyugodtan elhívhatod, nincs abban semmi. Három lehetőség van: azt mondja, hogy nem, azt, hogy igen, illetve ige--> elmegy, de később szakítotok, nem jöttök össze stb.

Szóval légy férfias, hívd el! :) Sok sikert!

2011. jún. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elhívtam, láttam is hogy fent van... de nem válaszolt, várok holnapig, nem tudom hogy most mivan...
2011. jún. 18. 17:06
 5/6 A kérdező kommentje:

Válaszolt, és azt mondja hogy:

Hát...mostanában nem nagyon érek rá, de ha gondolod többet beszélgethetnénk, aztán ki tudja...!

2011. jún. 18. 17:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást!
2011. jún. 18. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!