Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk kit választanátok, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk kit választanátok, egy háziasszonyt vagy egy karrierista nőt?

Figyelt kérdés
Ha választhatnátok, akkor egy háztartásbeli, főz-mos-takarít-gyereket nevel stb nővel élnétek, aki mondjuk mindent szó nélkül megcsinál, de ebből kifolyólag lelkesen költené a pénzeteket ruhákra, vagy ilyesmire, mondván ti keresitek a pénzt, vagy egy karrierista nőt, aki anyagilag független, maximum közösen fizetitek a rezsit, de akkor nektek is kéne házimunkát végezni, rohangálni a gyerek után stb?
2011. jún. 17. 20:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%
A karierista nő kihivás, független érzelmileg is.Nem érzed azt vele, hogy szüksége van rád, hiszen el van az életével is, nélküled, ha arról van szó.Ki mire vágyik, de én az érzéki nőket birom, akik ragaszkódnak a sráchoz.Jó érzés, hogy valaki számit rád és hiányzol neki.Itt nem a főzés, mosásról van szó, hanem a mentalitásról.
2011. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Egy karrierista nő számomra nem nő.
2011. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
Szánalmas középkori gondolkodás van itt Magyarországon.
2011. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
44%

Brian élete

- Miért akarsz Loretta lenni Stan?

- Gyerekeket akarok!

- Gyerekeket akarsz?!?!?

- Igen, minden férfinak joga van gyereket szülni, ha akar!

- De Te nem szülhetsz gyereket!

- Ne nyomj el engem!

- Nem nyomlak el Stan, de Neked nincs méhed...! Hogy fogod kihordani a magzatot? Belerakod egy szatyorba?

- Abban egyet értünk, hogy tényleg nem lehet gyereke, mivel nincs méhe, amiről nem tehet senki még a rómaiak sem! De joga lehet hozzá, hogy gyereket szüljön. Harcolni fogunk, hogy ismerjék el a szüléshez való jogotokat bátyám.... ööö húgom, bocs!

2011. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

sajnos egyik se, nem hagynám, hogy szórja a pénzem, de inkább a háziast


20f

2011. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell bántani a karrierista nőket, kicsit erős az, hogy ők nem is nők..

Nem gondolom, hogy ennyire lennének szélsőségek, minden karrieristában van egy kis háziasszony, és nekem ne mondja egy anyuka sem, hogy néha nem hiányzik nekik egy kis elismerés/ambíció.


Én "karrieristának" mondhatom magam, vagyis még nem mert tanulok, de határozott céljaim vannak, és kész vagyok megvalósítani, és szeretnék dolgozni, és sikereket érni el. De e mellett például imádok főzni:) Lehet nem vagyok olyan ügyes, mint aki minden nap 6 fogásos lakomát készít a családjának, de próbálkozom:) És a mosogatást/ mosást is mindig megcsinálom, nem probléma.

A párom viszont nagyon korrekt (és szerintem ez a normális) ő csinálja a lakás takarítását, és neki meg az nem jelent gondot, még olykor-olykor szívesen is csinálja.


Sztem ez a normális, nem kell elmenni a szélsőségekbe:)

2011. jún. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
69%
karrierista
2011. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
61%

amelyik pasinak törődés, szeretet kell, az a háziasszonyt választja

amelyik kicsapongó, független akar maradni, az a karrieristát


szerintem.

2011. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!