Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lányt választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés

1. lány: Hosszú, barna, egyenes haja van, nincs frufruja. Szokott hülyéskedve beszélni, tud úszni, és szerintem kedves. Kertes házban lakik, van két nővére, és egy öccse. Szerintem jól néz ki.

2. lány: Hosszú, egyenes szőke haja van, nincs frufruja. Egész szép lány. Ő is kertes házban lakik, egy bátyja van.

3. lány: Kb. nyakig érő, egyenes, barna haja van. Nincs testvére. Valamennyire ő is szép.

4. lány: Félhosszú, hullámosabb, barna haja és frufruja van. Kertes házban lakik, egy húga van. Egész szép lány.

Igaz, én is lány vagyok, de fiúk véleményére volnék kíváncsi.

Írjatok arról is, hogy nektek milyen lányok jönnek be, és ha van csajotok, ő milyen. Kort és nemet is légyszi.


2011. máj. 30. 16:09
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
:D
2011. máj. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Az első lány a nyerő.

mert mindegy hol lakik,milyen a haja,stb..,ha szeret hülyéskedni:))) 20/f

2011. máj. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Jajj. Ezek pont olyan felesleges információk, amik nélkül még véletlenül sem lehet megállapítani, hogy melyik lány milyen. Mit számít, hogy van-e testvére? Meg frufruja? Bocs, de így szerintem elég nehéz lenne választani. Képpel könnyebb lenne.

17/F

2011. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
a 3. lány hajléktalan?.. :D
2011. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne számítana? Ha még a huga is jó nő..ki tudja...:P
2011. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
77%

Most az tényleg számít valamit, hogy tud úszni ?:D Meg most a hajkérdések is ennyire fontosak hogy van e frufruja vagy nincs? Mert tudod fodrász és akinek nem volt annak lehet és akinek volt annak átalakítható :D És még színezni és festeni is lehet a hajat sőt még vágni is a hosszából és növeszteni is.

Miért érzem úgy hogy egyikről sem adtál meg semmi fontosat? Tudod tulajdonságokat :D Amúgy a 4 közül azt választanám amelyikkel legjobban eltudok beszélgetni, hogyha bejön külsőre. Ennyi :D

És igen a barátnőm pont olyan :D Tudok vele beszélgetni mindenről ami engem érdekel és ő is tud velem, mert egyezik az érdeklődési körünk szinte mindenben.És még vicceskedni is tudunk egymással. Milyen jó mi? Nem tudom mennyire számít de van haja ami alapból barna, de most kicsit bele van színezve ami tökjó :D És van 2 lánytestvére, és ő panelban lakik. Hm és szeretem :D És nem a haja színéért vagy formájáért. Majdnem 2 éve ;)

20F

2011. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
én Téged választanálak kérdező:D
2011. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
62%
Fäsz vagy kérdező, FäSZ!
2011. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Ha van kérdésetek a lányok tulajdonságairól kérdezzetek.
2011. máj. 30. 16:19
 10/41 A kérdező kommentje:
Amúgy meg van, akinek fontos, hogy milyen a lány haja.
2011. máj. 30. 16:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!