Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Te is egyedül vagy, és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te is egyedül vagy, és úgy érzed, hogy nem ott tartasz, ahol tartani szerettél volna ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Mert én sajnos igen. Szóval: dolgozom, van életem, stb-stb. Viszont egyedül vagyok, nincs senkim. A baráti társaságom nagyjából fix, ritkán ismerek meg új embereket, pedig szívesen tenném. Szívesen mennék színházba, moziba, kirándulni, ilyesmi - és szívesen alapítanék lehetőleg még 30 éves korom előtt családot. De egyiket sincs kivel. Arra gondoltam, hogy talán járhatnak itt mások is hasonló cipőben, fiúk és lányok egyaránt. Szóval akár ismerkedni is lehetne itt - annyi hasonló kérdést olvasok, hogy gondoltam, megpróbálom összehozni ezeket embereket:)


26/f


2011. nov. 1. 18:28
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
üdv a klubban testvér
2011. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Én rendben vagyok a munkával, a sulival, de a gondom hogy már évek óta egy olyan férfibe vagyok szerelmes, aki ezt nem viszonozza, vagy tudatosan vagy akaratán kívül, ezt nem tudom. Szóval mindössze ennyi a gondom :)
2011. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Üdv Neked is :) De nem siránkozni vagyunk itt, hanem beszélgetni, ismerkedni. Úgyhogy hajrá :)
2011. nov. 1. 18:31
 4/44 anonim ***** válasza:

Szia! En is igy vagyok, minden jol megy az eletemben, de a maganeletem siralmas. Egyszeruen nem tudok osszehozni egy normalis kapcsolatot, pedig par even belul mar ferjet szeretnek. Nagyon nem ugy all a helyzet...

20/L

2011. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Ezt az előző válaszolónak írtam
2011. nov. 1. 18:31
 6/44 anonim ***** válasza:
En is igy erzek. En is szivesen bovittenem a barati koromet ,mennek el valakivel/kikkel szorakozohejekre stb ... :(
2011. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

Én is szívesen ismernék meg új embereket, akikkel el lehetne járni ide-oda, szóval ha megalakítjátok a "Gyakorikérdések Klubot" szóljatok... :D

20L

2011. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Az én gondom az ismerkedéssel a következő:

- a munkahelyemen töltöm az időm jelentős részét, ott nincs senki, aki szóba jöhetne

- a hazafelé úton még nem sikerült megismerkednem senkivel :)

- a baráti társaságban szintén senki, ők meg nem is igen akarnak kimozdulni, így nincs kivel mennem

- nem vagyok az a típus, aki egy nagyon hangos és füstös buliban jól érezné magát, és nem is hiszem, hogy ott komolyat lehetne találni.


Jelenleg így állok, ebből kéne kitörni :) Amikor csak lehetőség van rá, megyek amúgy bárhova, szóval igyekszem

2011. nov. 1. 18:39
 9/44 anonim ***** válasza:

Semmi baj a hangos, füstös helyekkel :D

Hol laksz? Egy férfi elmehet egyedül is :)

2011. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
friss diplomásként rögtön munkát is kaptam, mindenki irigyel - csak azt nem tudják, mit irigyelnek...
2011. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!