Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a női bullshit dumákról és félrevezető dolgaikról manapság?

Figyelt kérdés

Mivel a kérdés elég összetett ezért kifejteném az én egyik esetemet. Tehát a következő lenne:


Kb 1-2 éve amikor mentem fősulira órára a busz megállóban egy csajra lettem figyelmes aki folyton engem stírölt, de eleinte nem vettem komolyan. Később a dolog kiváncsivá tett és a végére akartam járni és a legközelebbi találkozáskor leültem mellé a buszon és beszélgetni kezdtünk. A csaj nagyon adta alám a lovat meg nagyon sok mindenről eset szó, így jogosan gondoltam hogy sínen van a dolog és érdekeljük egymást. Amikor megérkeztünk a végállomásra és leszálláskor meg is kaptam a névjegyét az elérhetőségeivel, de még közösen vezetett az utunk a metróval 1 megálló erejéig, ám ekkor jött a csattanó. A csaj jól becsomagolt dumával a következőt félmondatot ejtette el amíg vártunk a peronon:"jaj de jó, jövő héten találkozom a finn pasimmal". Mondanom sem kell hogy ez kissé felbaszott eleinte és nem tudtam-e hogy röhögjek-e inkább a dolgon. Széles mosollyal pár semleges jellegű mondatot váltottunk a metrón majd elköszöntem tőle. Ti minek értékelnétek ezt a szituációt?


2011. jún. 18. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Na most vagy tökéletes módot talált arra, hogy lerázzon, vagy szimplán nem gondolta át a dolgot.
2011. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rájött hogy nem jó lovat talált.:P:D
2011. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán félreértetted a szituációt. Nagyságrendekkel több lány akar csak barátkozni fiúkkal, mint fordítva:)
2011. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Volt már egy pár nőm és tudom hogy milyen az amikor egy csaj úgy stíröl hogy bejössz neki. A helyzet akár egy randinak is beillett volna, de igazából az a kérdés vagy érdekesség, hogyha fejben netán eldöntötte hogy skippeli a témát, akkor minek ad névjegyet?:D Női logika tehát teljesen sosem fogom megérteni :D Bár megtanultam a három legcélravezetőbb kifejezést, ha valamilyen oknál fogva utalás kerül a meglévő pasira

1. "na és?"

2. "kit érdekel? nem a pasidra vagyok kiváncsi hanem rád"

3. "shit happens"

2011. jún. 18. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak tesztelt a csaj. Ha ez a helyzet, lesz@rod a "finn pasijat" es elkered az elerhetoseget azzal atmesz a teszten. Ha visszavonulot fujsz, vagy felhuzod magad rajta akkor elbuktad.
2011. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha jól elolvasod a sztorit láthatod hogy a névjegyet előbb kaptam meg mint a bullshit dumát. Ezért nem vágom hogy ez mire volt jó :D Mert ha előbb próbál oltani a "van már kanom" szöveggel biztos lecselezem :D Így hogy megelőlegezte az infóit így nincs logika a dologban :D Miért is lenne, hiszen nőknél ez nem szempont hogy legyen :D
2011. jún. 18. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, a nők néha furák. Ez van.:) Azzal értek amúgy egyet, hogy nem gondolta ő ezt végig, bejöttél neki, legeltette a szemét. Gondolom nem hitte, hogy leszólítod, aztán csak sodródott, végül rájött, hogy hupsz...
2011. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!