Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem találok magamnak párt, mert lehet, hogy túl sokat jár ezen az agyam (Hogy miért nincs senkim? ) és ez "görcsösséget" okozna? 21 éves fiú

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, lehet hogy tényleg túl sokat túraztatod az agyadat rajta! Ne keresgéld olyan nagyon a nagyŐ-t:D, majd akkor talál Rád a szerelem ha nem is számítasz rá!Légy laza, add önmagad!21 évesen még nem vagy lekésve semmiről! Carpe Diem!:D
2009. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
a gondolataidnak szerintem semmi köze a sorsodhoz, kisugárzásodhoz, helyzetedhez ( hogy jöne olyan aki bejön
2009. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De igenis le vagyok késve, mert még mindig szűz vagyok és csak 2 darab 1 hónapos kapcsolatom volt.

Szeretnék végre már egy komolyabb kapcsolatot egy hozzám illő lánnyal.

De lehet, hogy ez az "agyalás" meglátszik a kisugárzásomon és ez negatív kisugárzást eredményez.

2009. márc. 23. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Személyiségfügő is hogy kinek lesz kapcsolata, van aki lazább, könnyebben ismerkedik és szerez párt.

Te lehet hogy túl komoly vagy, nem is udvarolsz, bókolsz a csajoknak, csak félénken vársz, hátha majd magától belédzúg, és magától történik minden.

Persze van olyan csaj aki az esetlen pasikra bukik, meg kell őket találni.

2009. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ad. 1: az, hogy ki mikor veszti el a szüzességét csak akkor fontos, ha csicska nyomorék divatemós 15 éves gyerek vagy. Máskülönben nem, mi intelligens emberek vagyunk, nem fogyatékosok.

Ad. 2: a probléma ismerős, sokáig én is eléggé fel voltam izgulva, hogy nincs barátnőm (18 éves koromban lett először), de hidd el, egyáltalán nem kell emiatt idegeskedni. Sodródj az árral, de csinálj magadnak hullámokat.

2009. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező: Betűről-betűre, hajszál pontosan velem is ez van:P Eléggé sokat filózok h hogy is legyen, hova mennyek h lányokkal beszélgessek, ismerkedjek. LEhet nekem is ez abajom, h túl sokat gondolkozok rajta:)
2009. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!