Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác, akivel már több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akivel már több hónapja ismerkedtem, a srác kezdeményezett, viszont egy ideje nem keres. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Nem értem,hiszen már régóta udvarolt,mindig hívott telefonon, jókat elbeszélgettünk,és úgy volt,hogy tényleg össze is jövünk.Viszont 2hete nem is keres...Az a furcsa,hogy eddig nem is érdekelt, nem akartam semmi komolyat tőle,csak jót eldumáltunk.Viszont néhány hete már én is benne lettem volna,erre kikosaraz?:D
2011. júl. 15. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet összejött mással.
2011. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól csinálja a srác. Jó benyomást kell, aztán le se toj, hogy te keresd őt.
2011. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
True man.
2011. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hm...Szóval a srác azt várja,hogy én keressem? Viszont ha tényleg összejött valakivel azért nem keres az tök ciki...
2011. júl. 15. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:
ez a hajó elúszott, már a fiu elkönyvelte magában, hogy nem érdekled. semmi esély
2011. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor mind1,majd lesz más:)
2011. júl. 15. 13:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Lol tipikus nő vagy :D
2011. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!