Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akivel nagyon jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel nagyon jól elvagyunk, tetszem neki. mondta is, csak ő még nem kezdeményezett mert jobban megakar ismerni. én pedig már fülig belezúgtam, és nem tudok váni. Szerintetek az nagyon gáz v kúrvás volna ha megcsókolnám?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 19:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
kösziii a tanácsokat,de most már tényleg nem tudom hogy mit tegyek..:S
2011. jún. 22. 20:29
 12/14 anonim ***** válasza:

20:28 vagyok


08:52

miért mit tud tenni? a szerelmet nem lehet kierőszakolni a másikból. főleg nem 1 hónap alatt. lehet belőle kapcsolat, de hogy nem lesz kölcsönös szerelem, az is biztos. bárkibe nem lesz szerelmes az ember, hiába is reklámozzák ezt a romantikus filmek.


a jelezgetés megint hülyeség, ez egy lányos dolog, aminek semmi értelme. főleg azok után hogy már beszéltek. de ha el is mondaná még 10alkalommal hogy szerelmes belé, akkor sem tudja kierőszakolni a másikból.

ha most nem bír várni 1 hónapot, akkor mi lesz ha együtt lesznek? a türelmetlenség nem a szeretet velejárója, hanem az önzésé. nem kell örökké várni, csak arról beszélek hogy tehet akármit, ha a szerelem nem jön, akkor nem jön.


20:29

ha tényleg szereted és megérted őt, akkor vársz. a kérdést azért tetted fel, mert nem ez a helyzet, tehát még időben eldöntheted hogy mit akarsz ettől a kapcsolattól.

ugyanúgy nem esne jól egy normális lánynak, ha a fiú hamar akarná megfektetni. ez ugyanaz, csak csókban, itt te vagy a "fiú". próbáld meg beleképzelni magad a helyébe


ha te magad is bizonytalan vagy benne, az már egy jelzés magad felé. jó dolog a szerelem, de csak akkor ha az agyunk is használjuk közben.

2011. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én a srác helyében örülnék neki, ha nem kezdeményeznék még de a lány aki tetszik nekem így meglepne
2012. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
és ha tetszel neki EZZEL NEM TUDOD ELRONTANI !!!
2012. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!