Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit mondjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Egyet kérek az olvasóktól,hogy értelmes választ küldjenek.


Köszönöm


Szóval a lényegre is térek.


Pénteken elvoltam bulizni a discoban és megismerkedtem egy lánnyal aki fantasztikusan nézett ki.

Értitek oda táncoltam hozzá.Buliztunk egy ideig meg összeismerkedtem vele.Aztán egy kis idő múlva kihívtam az utcára,hogy ott majd lesmárolom de nem engedte.Egész este próbálkoztam nála de sehogyan se sikerült.Aztán a srác akivel bulizni jött azt mondta nekem,hogy senkinek sincs esélye lesmárolni a csajt.Valahogyan nem engedi.Aztán elmentem sétálni vele és kérdeztem tőle,hogy mi a véleménye rólam.

Ő erre azt mondta,hogy jól nézek ki a külsőmmel semmi gond csak a belsőmön kéne javítanom.Mondta,hogy éretlen vagyok belül és hozzátette ha majd még 1-2-szer fogunk együtt bulizni akkor talán lehet köztünk valami mert nem szeret idegenekkel smárolni.

Aztán beszéltem vele még facebookon és mondta,hogy hétvégén megy megint bulizni.


Nos mit tegyek?


2011. jún. 20. 02:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, hogy neked tetszik, és mi lenne, ha együtt mennétek bulizni. Próbálj meg érettebbként viselkedni, ahogy mondta, lehet, hogy így majd bejössz neki. De ha így sem igazán, akkor hagyd, ne azért szeressen, mert az ő kedvéért megváltozol, hanem azért, amilyen valójában vagy.
2011. jún. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és nem kérdezte ,hogy neked lenne-e kedved?:D az úgy elég offos ha nem kérdezte ^^
2011. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb együtt buliztok csiinálj ugy mintha nem is tetszene.. vagyis ne akard lesmárolni és ne nyomulj rá! így érettebbnek látszol majd a szemében..
2011. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg,h hová? Ha tudod hová.... ott leszel te is. Alap.. nem?
2011. jún. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sajnos ez már szopóka, lekoppintott elég durván
2011. jún. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy ilyen a lány! Nem tudom miért hiszik azt az emberek, hogy az normális, hogy egy este után össze kell jönni valakivel. Sokkal, de sokkal imponálóbb az, ha valamennyire megismeritek egymást és utána szeretnéd megcsókolni, mondjuk néhány randi után!

Akármennyire is jön be egy srác, nem csókolóznék vele néhány óra után... Jóég, milyenmár ez!


Végre egy normális lány, becsüld meg!


Hogy legyél érettebb? Érdekel a csaj? Akkor szervezz progikat, ahol jobban megismerhetitek EGYMÁST!

Így később, azt is tudni fogod, hogy kit csókolsz meg!

Azt szeretné szerintem Ő is, hogy ne egy egyperces kapcsolat legyen, hanem valóban egy kapcsolat!

2011. jún. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!