Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, hogy szólítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy szólítsam le, mit mondjak neki? Lent részletezve.

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy a suliba jár egy csaj - nem osztálytársam -, aki nekem nagyon tetszik, rengeteget gondolok rá, de még nem beszéltem vele. Igazából még egy szót nem szóltunk egymáshoz, csak szoktam látni, és gyakran keresem. Amikor látom, akkor leginkább társaságban van, vagy pedig sokan vannak körülöttünk. Ez eléggé baj számomra, mert így sokkal nehezebb hozzászólnom. Sajnos semmit nem tudok róla.


Szerintetek mit csináljak? Várjak amíg, egyszer egyedül lesz, és akkor szólítsam meg, vagy ha barátnőivel van, hogy szóljak hozzá? Az úgy cinkes nem? Arra gondoltam, hogy megkérdezem egyik srác osztálytársát - akit amúgy szintén nem ismerek, csak hozzá azért valamivel könnyebb lenne szólnom, és gyakrabban látom egyedül - , hogy ki az a lány. Mit gondoltok?


2011. szept. 26. 14:00
 1/9 greeen ***** válasza:
100%
Előbb derítsd ki azt hogy tutira csaj akire rá vagy izgulva!Attól még,hogy hosszú a haja lehet hogy mikor belemarkolsz a bugyiba egy medvecukrot szorítasz meg!Különben is ma már olyan világot élünk,hogy mindenki ráér eldönteni 18 éves koráig,hogy fiú lesz e vagy lány!
2011. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy csaj. Azért köszi a válaszod, gondolom poén volt. : D
2011. szept. 26. 14:22
 3/9 nevetnemadok ***** válasza:
Szerintem először kérdezd meg az osztálytársát h ki ő.Aztán ha jóság van akkor várd meg amíg egyedül lesz és akkor szólítsd meg.(Én ezt tenném de nem garantálok 100%-ot)
2011. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én odamennék a helyedben hozzá akárkivel van :D
2011. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én lány vagyok és bizony nem egy srác rontotta el nálam így a dolgot, hogy beszari volt. Azonnali kosár volt a válaszom amikor mástól tudtam meg, hogy mit szeretne. Egy férfi legyen magabiztos!!! Szerencsére a mostani párom magabiztos volt, és már 6 éve együtt vagyunk. Ne töketlenkedj!!! Menj oda akkor is ha nincs egyedül és kérdezd meg, hogy nem lenne e kedve elmenni veled egy cukrászdába, vagy csak valahova beülni és beszélgetni.... és ha ott kettesben lesztek rátérhetsz arra is, hogy van e barátja és stb és stb és stb.....

Sok sikert!!! :)))

2011. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Csak, ha éppen nem egyedül van, akkor mit mondjak neki? Nem rángathatom ki a társaságából, gondolom.
2011. szept. 28. 15:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Na haver menj oda hozzá mindenképpen,Ha társaságban van hívd félre persze nem úgy,hogy heee há gyere mán.Érted kulturáltan.Mondd meg neki ki vagy és mit akarsz.Aztán lesz ami lesz ha bejössz neki akkor fasza ha nem akkor sem dőlt össze a világ.De ha nem mondod meg neki soha ha nem hozod a tudtára csak hezitálsz akkor azt bánni fogod nagyon.Lehet mindig mert ott lenne a mi lett volna ha odamegyek érted.Ha meg félsz akkor jobb ha összeszeded magad.Amúgy sem kell félni egy lánytól.Nem fog bántani.Félni mástól kell mit tudom én fertőzés,veszett kutya na érted most mondtam valamit,de nem egy lánytól.Meg legyél férfi b...meg!Na remélem segítettem a véleményemmel.
2011. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem barátkozz ossze az egyik fiu osztálytársával, nagyon jo barátok legyetek és utána mondj el neki mindent és,,majd o valahogy osszehoz titeket :D
2011. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jesszus ez baromság már bocs.
2011. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!