Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjem, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem, illetve mondjam el?! :S (többi lent)

Figyelt kérdés

Nah szóval van egy csaj osztálytársam ő 17 én pedig 18/f.

Már lassan 1 éve tettszik, egyszerűen csak beleszerettem(pedig 3 éve vagyunk osztálytársak).A csaj nagyon kedves aranyos barátságos meg minden,sztem még nem volt barátja nem ilyen kicsapongó fajta,viszont van egy pasi akire hajt szintén osztálytárs de a pasi nem nagyon akarja ezt az egészet.Jah és nemtudom h én bejövök e neki......bocsi ha hosszú lett:S

szóval ötlete,tippek,kommentek??

^^


2011. jún. 20. 16:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Söpörd félre a csávót jó vakerrel, rajoskodj egy kicsit neki, akkor majd megdikházzuk. Kit érdekel, hogy most kire hajt,
2011. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
kezdj el vele dumálni, keresd a társaságát majd hívd el valahova. fagyizni, moziba, v bárhova. próbáld meg vele érzékeltetni h többet akarsz. aztán majd meglátod a reakcióját. ha nem ellenkezik akk mond el neki, de ha ellenkezne akk is mond el, sokat nem fogsz veszíteni :)
2011. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat(:

még jöhetnek:D

2011. jún. 20. 19:57
 4/18 A kérdező kommentje:
16:55 te csaj vagy ugye?^^
2011. jún. 20. 19:58
 5/18 A kérdező kommentje:
az az 2. kommentelő
2011. jún. 20. 19:58
 6/18 anonim ***** válasza:
Jó h kijavítottad, mert nem tom elképzelni magam lányként xD
2011. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

:)


Nah de tudjátok pont most lett nyár a csaj másik városban(faluban^^) él + nem nagyon egy a baráti körünk.....

De nekem akk is kell.

Egyszer néztem a szemébe azóta tyhűűűűűűűűűűűűűűű(=

2011. jún. 20. 20:16
 8/18 A kérdező kommentje:
egyéb ötlet:S?
2011. jún. 21. 13:49
 9/18 anonim ***** válasza:

Vagy lemondasz róla

vagy

Ha van mondjuk fb-je, ráírsz, beszélsz vele, msn-re felveszed...aztán, ha bírjátok egymást (vagyis azt már tudjuk h mennyire bírodxD),akkor találkozót beszéltek meg. De sztem ezt te is kitalálhattad volna, más ötletem nem nagyon vanxD

2011. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

ahham igazad van 4. :D

csak nekem nincs face-m mert utálom,neki meg más nincs az msn-ét nemtom,de valószínű lesz hogy emiatt fogok facebookot csinálni^^

2011. jún. 21. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!