Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Be merjem-e vállalni az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be merjem-e vállalni az első randin, hogy szemüveges vagyok?

Figyelt kérdés
Szemüveges vagyok, de az első randira nem akarom felvenni a szemüvegem. Eddig csak olyan képeket látott rólam a "nagy ő", amelyeken szemüveg nélkül vagyok. Nem riasztaná-e el tőlem a szemüvegem? Nem csalódna bennem, ha meglátna szemüvegben?
2009. márc. 24. 08:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok szemüveges csak otthon szokta hordani a szemüveget, de ha te állandóan hordod, szerintem most is tedd azt. Vállald fel, hogy szemüveges vagy. Ha meg a srácnak nem tetszik, bekaphatja. De gondolom nem mamás szemüveged van, hanem vmilyen divatos, lehet még illik is!
2009. márc. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Ugye még csak ilyen 14 év körüli vagy? Akkor szokott az ilyen hatalmas gond lenni. :)
2009. márc. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha szívesen hordod akkor tedd fel, attól nem leszel más, ha felteszed. Mondjuk lehet a srácnak kicsit más leszel.

Van egy ismerősöm aki azt mondta h neki bejönnek a szemüveges lányok, mert olyan titkárnősek, és neki tetszik az ilyen.

Lehet így jobban tetszel neki.

De ha nem, akkor meg ejtsd a srácot.

2009. márc. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mármint ha nem tetszel neki szemüvegesen, bocsi, nem mindig vagyok érthető.
2009. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem látott szemüvegben? Ejnye :) Az olyan, mintha nem látta volna a valódi énedet. Egyébként is, ha állandó használatot javasolt az orvos, akkor viseld! Gondolom nem akarsz fiatalon nagymama-dioptriás hatalmas szemüvegekben mászkálni. Szóval szerintem hordjad, akár fiúval, akár anélkül! :) És nagyon sok fiúnak tetszik a szemüveg, erotikus is tud lenni. Az már a viselőjétől függ, hogy tudja-e bájosan hordani. Pl. én nem vagyok szemüveges, de két 0-dioptriás szemüvegem is van, mert azt mondják, nagyon jól áll, és néha hordom őket. Fő a változatosság. De ha neked hordanod KELL, akkor hordd bátran! ;)
2009. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott szúrtad el, hogy nem szemüvegesnek adtak ki magad, mikor az vagy. Ha valakinek gondja van a szemüvegesekkel, akkor az nem érdemel meg téged...ha normális felfogású ember, akkor nem ez alapján fog dönteni, de persze azért bennem is felmerülne egy ilyen találkozásnál, hogy miért titkolta? Vajon még mit titkol? Nekem szemüveges a férjem és egyáltalán nem zavar. Soha nem is fogtam ezt fel problémaként vagy rossz tulajdonságként. Szerintem nem ártana olyannak mutatkoznod, amilyen vagy, mert aki szeret, az úgyis úgy fog elfogadni, ha meg nem szeret, akkor úgysem fog sehogy sem. Gondolod, hogy tudnál egy olyan emberrel élni, aki az alapján dönti el, hogy szeret-e vagy sem, hogy szemüveges vagy vagy nem? Ha megriad ennyitől, akkor nem ő az igazi, egyértelmű.
2009. márc. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok , nem tudom h te lány vagy e vagy fiú , de ha lány és nem az a szódás üveg szemüveged van ... akkor a szemüveg sztem tök szexi tud lenni , ha meg fiú akkor meg istenem ez legyne a legnagyobb gondod h szemüveges vagy , amúgy meg ha csak olyan képeket látott gondolom nem egésznapos viseletre van a szemüveg... pl én messzire nem látok jól , tehát nekem is van szemüvegem , de nekem még tetszik is.
2009. márc. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Miértne merjed ha tecesz neki akkor mindegy hogy nézelki söt lehet jobban tecel neki.
2009. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Miért nem látott még szemüveges képet rólad? Titkolsz még valamit? Én a helyedben sürgősen mutatnék neki olyat is! MInden szabadkozás vagy hasonló nélkül...
2009. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A sok válaszolónak :Nemértem, honnan veszitek hogy a kérdést lány írta? :D Mivel ezt nem említette:)
2009. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!