Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Be merjem-e vállalni az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be merjem-e vállalni az első randin, hogy szemüveges vagyok?

Figyelt kérdés
Szemüveges vagyok, de az első randira nem akarom felvenni a szemüvegem. Eddig csak olyan képeket látott rólam a "nagy ő", amelyeken szemüveg nélkül vagyok. Nem riasztaná-e el tőlem a szemüvegem? Nem csalódna bennem, ha meglátna szemüvegben?
2009. márc. 24. 08:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Kontak lencse? Párom is szemüveges. Otthon azt hordja, mert úgy kényelmesebb neki- nekem így is nagyon tetszik :o)- ha meg délelőttönként tanít, akkor kontak lencse; így nagyobb az önbizalma :)
2009. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

én is szemüveges vagyok... azét számit sokat egy szemüveg... sokat változtat, de ha már randira készültök, ismeritek annyira egymsát, hogy ne csak a külső számitson... mutass neki szemüveges képéet is,

még nem is került szóba, hogy szemüveges vagy? miért nem? szerintem egyáltalán nem ciki, én most váltottam kontaktlencsére kb8év szemüvegeskedés után, de csak azért mert most igy praktikusabb és mert érzékeny a szemem a napra (sötétedő lencse szeritnem drága és nem is szép:P) olyankor leeht probléma, ha két szemüveges összejön... elég macerás néha puszit váltani :) 19lány

2009. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem h lány, mivel a fiúknak szerintem ez nem okoz gondot.

Én is voltam szemüveges de már nem, majdnem volt szemüveges párom, és nem volt benne semmi kellemetlen.

Vedd fel bátran

2009. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem gond szemüvegesen sem a puszilkodás. 100 csókból egyszer akad csak össze :-)
2009. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nekem van egy aranyos történetem.

egyik ismerősöm barátja csak a 3. hónapban mondta el a lánynak hogy szemüveges mert félt hogy elhagyja

olyan aranyos.:)

2009. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha ilyen aranyos csaj vagy akkor tuti nem fogja zavarni ;-) 17.F
2013. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!