Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Help. Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help. Van egy lány aki nagyon tetszik de már lassan 1éve, felvettem facre vissza is agazolt, buszon szoktam látni onan ismerem, de nem merek neki irni. És nemtudom h miért nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj neki:)
2011. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkább ne írj neki, megkíméled csórót sok szenvedéstől
2011. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 GaBiii17 ***** válasza:
vágd fejbe egy kalapáccsal.
2011. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TOMAtm ***** válasza:
ne sz*rjál már ennyire,csak egy csaj nem?!?
2011. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki! Jobb megpróbálni (esetleg nem sikerül, és akkor mi van?!), mint meg sem próbálni, és azon bánkódni, h nem tetted meg... majd végül lecsap rá egy másik pasi. Szerintem egy próbát megér! :))
2011. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tomatm te ennyire semmibe veszed a lányokat ???

tuti nincs csajod, ha van akkor egy ordasribanc, aki fűvelfával megcsal b+..

2011. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

írj rá face-en, kérdezd meg h megy-e esetleg vmi nyáritáborba(setleg iskolaszervezésűbe), kérdezd meg h nem tudja-e mikor van az évnyitó mert senki se tudja, aztán majd jön magától(valamit csak tudsz róla:D) ha találkozol vele csak úgy véletlenül,akk köszönj neki,esetleg kérdezz rá mégegyszer korábbi kérdésedre,így nem csak egy "szia" lesz,hanem jobban megmarad benne:D

és mosolyogj rá,legyél kedves vele,ilyesmi:D

remélem segítettem:D

2011. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!