Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit csináltok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit csináltok ha randin a srác nem közeledik hozzátok?

Figyelt kérdés

1. randitok és beszélget veletek, de nem célozgat semmit meg nem ér hozzátok, nem akar megcsókolni de jól elbeszélgettek és jól érzitek magatokat vele.

Ilyenkor mit gondoltok és mit tesztek?


2011. jún. 21. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első randitól ne várj még semmit! Nyugodj meg, biztos bejössz neki! A csókkal meg várjatok következő vagy azutáni randin már lesz! :)
2011. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy azért randizik veled mert nem jössz be neki.
2011. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hááát.. próbáljatoik még randizni, aztán csak kiderül....
2011. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tennék,hiszen még csak az első randi,ha pedig jól megvoltatok,akkor semmi gond,lessz majd alkalom ahol elcsattan majd az első csók :)
2011. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a 4. randink volt és semmi...Engem már nagyon zavar, szóval hagyni is fogom az egészet.
2011. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok:D

Általában nem szoktam közeledni és eddig csak 1. randiig jutottam el.

2011. jún. 21. 19:55
 7/14 A kérdező kommentje:

19:49

De miért nem mondod meg neki, hogy zavar ez téged?Ő nem tudja, és akkor mondasz neki egy kamu indokot vagy szó nélkül megszakítasz vele minden kapcsolatot?Ez nem túl korrekt dolog!

2011. jún. 21. 19:56
 8/14 anonim ***** válasza:

velünk is ez volt első randin, és én örültem neki, hogy nem nyomul, tiszteletben tart

aztán másodikon már felajánlotta a kezét, és sétáltunk kézenfogva, és így tovább

nem kötelező azonnal fejest ugrani, lehet szép lassan kialakítani a bensőségesebb kapcsolatot

2011. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De még csak egy kicsit sem közelített, nem is célozgatott. Én ebből azt szűrtem le, hogy nem érdeklem, szóval nem fogom magam "ráerőszakolni".
2011. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

20:27

de te sem közeledtél ő is ezt hitte gondolom akkor mit vársz, persze közeledjen hogy aztán jó lelutasíthasd hogy miylen sz*r pasi? aztán meg örülsz magadban a barátnőkkel és számoljátok ki hány pasit utasított el és milyen vicces, mekkora hatalmatok van...

2011. jún. 21. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!