Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy nagyon jó barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon jó barátom (lány), elég jóba vagyunk és nagyon de nagyon tetszik nekem. Nagyon bizonytalan vagyok hogy hogyan mondjam meg neki hogy mit érzek?

Figyelt kérdés
Tizenévesek vagyunk, elég régóta ismerjük egymást és jó barátok vagyunk. Nem mertem eddig vele közölni az érzéseimet, mert féltem hogy elrontom vele a barátságunkat. Nagyon bizonytalan vagyok... Nem tudom hogy én tetszek-e neki...
2011. jún. 27. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
ha félted a barátságod inkább hagyd. de ha próbálnál vele egy kapcsolatot akkor valahogy így:figyu már régóta nagyon jó barátok vagyunk és én már egy ideje többet is érzek a barátságnál.te hogy érzel? vagy nemtudom.
2011. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondod el neki mit érzel,egész életedben bánni fogod...ne ess az én hibámba....Tizenévesek voltunk..rettentő szerelmes voltam belé,ő volt minden,miatta volt érdemes felkelni.Legjobb barátom lett,és ahogy elröppent a nyár rájöttem h beleszerettem.Elváltak útjaink.Ő vissza ment a városba ahol lakott,és én is az enyémbe.(nyári táboron ismerkedtünk meg) az utolsó éjszaka el akartam mondani neki mit érzek,de nem volt elég bátorságom.Hagytam elmenni,pedig legbelül tudtam h ő is ezt érzi.Levelezésbe kezdtünk,iszonyatosan hiányzott.Találkoztam a szüleivel,rokonaival,tartottuk a kapcsolatot.Amikor lehetett én utaztam le hozzá,amikor tudott ő jött fel.Egyszer csörgött a telefon,az édesanya volt.Elmondta,hogy a lánya autóbalesetben meghalt,és van valami amit adni szeretne.Visszaadta a nyakláncot amit a lányának adtam,és egy könyvet,ami tele volt irva az érzéseivel,a nyárral kapcsolatos emlékekkel,egyszóval a naplóját.Elkezdtem olvasni,de nem jutottam a végére,egy fiúról szólt akinek "tenger kék szeme,és búzakalász színű haja van,akinek a mosolya miatt ragyog fel a nap,a nevetése hallatán egy percre megáll a világ"a lényege az volt,h ő is szerelmes volt belém,de nem léptem,és mostmár nem mondhatom el neki mit éreztem...Ennek a történetnek,már több éve...azóta gyermekeim lettek,és feleségem,de ne tudd meg milyen pokolian fájt,és reggel mikor ránézek a feleségemre,az az iszonyú bűntudat,hogy azt a lányt sosem fogom elfelejteni,és ha itt lenne én kérdés nélkül itt hagynám az egész családot,csak hogy vele lehessek...Az élet kegyetlen,ne hagyd hogy ez történjen veled is!!!
2011. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fú, ez nagyon szomorú történet! Ha lessz elég bátorságom hozzá akkor én is el szeretném neki mondani az érzéseimet, csak azt nem tudom még hogy milyen körülmények között?
2011. jún. 28. 13:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezalatt azt értem hogy pl olyan helyen ahol sokan vannak, vagy ahol csak ketten vagyunk?
2011. jún. 28. 20:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Légyszíves segítsetek!!!!!
2011. júl. 7. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!