Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még normális értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális értelmes 17-23 éves lányok Magyarországon?

Figyelt kérdés
Kezdek kiábrándulni ezekből a lányokból.
2011. jún. 21. 21:25
1 2
 11/19 beetlejuice ***** válasza:
Szerintem meg nem jelentheted ki, lehet csak te nem találkoztál még eggyel se.
2011. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ne jelentsd ki.

Azért van egy pár. Én is itt vagyok. :)

Állítják, hogy akik bulizni járnak, mind parti ribancok. Hát én járok bulizni, de nem vagyok az. :)

Normálisnak tartom magam, de kinek mi számít normálisnak.

2011. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Vannak, csak az olyanok mások. Pont ezért nem jönnek be nektek! ;)
2011. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

mi az h normális ugye.

Bár az ilyen kérdések mögött az áll, hogy konzervatív csajt keresek, ha vagy, akkor gyere és ...

Én magamat is normálisnak tartom, a baráti társaságomat is, más meg biztos egy utolsó csürhének titulálna minket, mert ő a 40 éves szüzeket szeretni pl.

Ez annyira egyéni dolog.

Bizonyára rossz helyen keresel, vagy olyan fajta vagy, aki nem jön be a normális lányoknak. Pech. Gondolkozz el rajta, mi hibádzik és korrigáld.

Na meg az igényeket is csak ahhoz mérten szabd, amit viszonozni is tudsz. (ismerek srácot, aki egy törpe, csúnya, kocka, néha büdös is, de barátnőnek csak egy sportos, vékony, csinos, nagy mellű, népszerű csajt fogadna el, aki persze okos, önálló, önellátó, de a haját olyanra festeti, amilyenre a srác akarja, szexin öltözzön, de mindezek mellett persze ribanc se legyen... magyarul olyat keres, ami nincs és amúgy se kapna meg sose)

2011. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Aki normálisnak tartja magát és van kedve, akkor ismerkedhetnénk:P

21/F

2011. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Én is normális vagyok... **,
2011. jún. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

én is normálisnak tartom magam (bár ugye kinek mi számít normálisnak :D) és szerintem nagyon sokan vagyunk, akár az előttem szólók között is találtok jó néhányat :D

gondolom azért nem veszitek észre ezeket a lányokat, mert ők kevésbé tűnnek ki a tömegből, mint a manapság túlszaporodott pirított pi*ák... de az is egy opció lehet, hogy akit ti normálisnak tartotok, az külsőre nem jön be és akkor már van, akinek teljesen mindegy hogy az a lány mennyire okos kedves aranyos stb... nem tagadom ez ma általában fordítva is így van (lányok hogyan tekintenek a fiúkra..)

aztán mindenki jön hogy *forever alone* XD :D:D:D pedig egyszer mindenkinek eljön az ideje ;D

2011. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
ja 10:55ös vagyok 17/l XD :D
2011. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Vannak.:) Én is itt vagyok. :)

18/L

2011. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!