Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor jönnek bátrabban hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jönnek bátrabban hozzám megismerkedni?

Figyelt kérdés

Ha egyedül vagyok vagy ha barátnőimmel? Kutyát is szoktam sétáltatni.

Kicsit fura kérdés, de tényleg érdekel :)


19/L


2011. jún. 22. 15:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem ha egyedül vagy, mert akkor nem kell szorongniuk mások előtt és bátrabbak lesznek. :)
2011. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor ha egyedül vagy. Úgy egy kicsit nehezebb ha a barátnőiddel vagy. Vagyis ha bátor akkor is oda megy ha a barátnőiddel vagy de akkor kicsit nehezebb a helyzete de egy ügyes csávó megoldja.
2011. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem is ha egyedul vagy :D ... de mond merre szoktal te kutyat setaltatni :D
2011. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem Budapesten sajnos :( És egy kisvárosban alig sétáltatnak kutyát, pedig de jó lenne valaki akivel lehetne :(
2011. jún. 22. 16:03
 5/12 anonim válasza:

a kisugárzásodon múlik az egész :)

ha látják rajtad h minden nap be veszed a leszarom tablettát akkor ne számíts jóra..

de ha látják rajtad h van önbizalmad meg minden akkor elöbb :):):)

2011. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha te is normális vagy, és a barátnőid is, akkor csoportosan könnyebb kezdeni, jobban oldódik a hangulat. Utána egy alkalmas pillanatban "kölcsönkérnélek", és kettesben folytatnánk. Sokan nem is tudják, hogy így is lehet.
2011. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg merik csinálni ezt a "kölcsönkérnélek" dolgot a fiúk? De fura, azt hittem nem merik. Legalábbis barátnőim szerint nem. :)
2011. jún. 22. 16:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, legtöbbünknek eszébe sem jut, hogy ilyet egyáltalán lehet csinálni. Én biztos tennék egy próbát.
2011. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja, értem :) De aranyosan hangzik ;)
2011. jún. 22. 16:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem jó időben sétálsz?

Próbáld meg máskor is, hátha akkor más is sétáltat.

De azért nem csak kutyásokkal kellene ismerkedned, ha már ilyen kevés van arra...

2011. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!