Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azon gondolkodtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon gondolkodtam, hogy mostanában az a szép ha egy lányon van mit fogni, de a fiúk ha meglátnak egy szép, vékony lányt, akkor nála nem is próbálkoznak, mert azt gondolják úgy se kaphatom meg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 00:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ez is egy olyan dolog,hogy most azt mondjátok,hogy a duci lány jobb,de ha választanotok kellene egy vékony,és egy kövérebb lány közül,akkor biztos,hogy a vékonyabbat választanátok.(most itt a belső nem számít,csak a külső)
2011. jún. 30. 00:03
 12/12 picicsajszii válasza:
Szerintem,azért jobb egy olyan csaj akin van mit fogni,és nem egy vékony,akinek se feneke,se melle.Nem azt mondom,hogy kövér legyen,de ideális.De ez a fiúkon múlik,hogy kinek milyen az ízlése. :))
2011. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!