Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Paintball első randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paintball első randira?

Figyelt kérdés
Elég "csajos" csaj vagyok,viszont szeretem az extrém dolgokat,nem éppen az a "jaj letört a körmöm most mi lesz" típusba tartozom,és a fiú akivel megismerkedtem megkérdezte h nincs e kedvem elmenni vele vhova (randi)...arra gondoltam elmehetnénk paintball-ozni,szerintetek ez nem lenne gáz első randira?...a "csöpögös"cukrászdás,fagyizos,randiktól kiráz a hideg...ötletek? : )
2011. jún. 23. 13:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet.. én bennelennék :D


17/L

2011. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Már első randin szét akarod lőni a csajt?

Te perverz állat XDDDD

2011. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Ja csaj vagy..akkor sorry:$


Akkor jó5let:P

2011. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igen 17l : D köszi a válaszokat
2011. jún. 23. 13:35
 5/27 anonim ***** válasza:
én örülnék neki férfi létemre.
2011. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Hát én sztem arra gondolnék, h csak haverkodni akarsz...
2011. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
én is arra gondolnék
2011. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én -ha eddig nem voltam- ez után biztos szerelmes lennék :D
2011. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Voltál már paintballozni? Tudod mennyire b@szottul fáj ha meglőnek és milyen lila foltokat hagy? :D Persze ha ez neked bejön :)


Amúgy marha drága is - már ha ez szempont. Egy 2 órás játékot tuti nem úsztok meg 10-15e alatt.

2011. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Hát annyira azért nem drága,legalábbis ahova mennénk,hát kíváncsi leszek,de nem akarom h azt higyje csak haverkodni akarok..ajh..de akk mi legyen...nem akarok idétlen elcsépelt unalmas randit,jobban szeretem a vad dolgokat,nem pedig a romantikus,parkba sétálós randikat...ha így is tetszek neki akkor oké..ha nem akk hagyjuk egymást,ezért akarok olyan helyre menni,ami kicsit jellemez engem : D : )
2011. jún. 23. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!