Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azok a kedves, aranyos, jófej, vicces srácok mindig rondák? A helyesek pedig miért akarnak csak szexet?

Figyelt kérdés
ez olyan igazságtalan :((
2011. jún. 23. 17:14
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
ja... értem :/
2011. jún. 23. 18:18
 22/27 anonim ***** válasza:
18:16 Vagy csak nem veszed észre, mert pont a rondáknak kellenél. Ha normális vagy, és nem vagy nálam magasabb, akkor nekem is kellenél, csak én nem kellenék neked a külsőm miatt.
2011. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Na hadd nézzelek.:D
2011. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

ez egy baromság, te is tudod :D sok sok helyes, de egyben aranyos, jófej, vicces srác van :D most mondhatnám, hogy ugyanez van a lányoknál is, de nem mondom, mert nagyon sok szép csajt ismerek, akik annyira aranyosaaak:D

F/19

2011. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség! Ugyan úgy vannak helyes srácok is akik kedvesek, aranyosak jófejek... Az már más kérdés, hogy valószínűleg kevesebb van belőlük, mint csúnya srácból ilyen tulajdonsággal. Ez csak egy ostoba sztereotípia, amivel a csúnyább emberek szeretnek dobálózni. Egyszerűen fáj az igazság, hogy van náluk szebb is, aki belül is ugyan olyan értékes, esetleg még sokkal jobb. Csak ezt nem könnyű elfogadni. :S Hát így látom én, egy csúnya fiú...
2011. jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hömm... Attól függ, mit nevezünk rondának. Az meg nem a fiúk hibája, hogy te "nem tudsz beleszeretni a külsejébe" valakinek. Nem a külsejébe kell beleszeretni, hanem az emberbe. Amúgy meg szerintem a helyes fiúk között is vannak viccesek, aranyosak, csak mondjuk ők már eleve tudnak hódítani a külsejükkel (mert ugye a nők többségének is a "jópasi" kell), akkor meg minek strapálják magukat, na meg valószínűleg kevesebben vannak, mint az átlagosak vagy a "rondák". Ez ugyanolyan dolog, mint ha azt mondanám, hogy a szép nők buták, holott van nem egy olyan lány ismerősöm, aki szép is és értelmes is. Az persze már más kérdés, hogy sok nő szemében az átlagpasi is rondának minősül, mert nekik csak a szépfiúk kellenek, és részben emiatt is érzem úgy, hogy soha nem fogok érdekelni egy nőt se.
2011. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ez azért lehet így mert a helyes fiúk megszokták, hogy buknák rá a csajok, és aki még nyomulós ribi is az még rá is mászik...megszokták hogy könnyen "megkapják" a szexet. Ezért ők nem sokat szeretnek várni, egyből rá akarnak térni a dologra, mert úgy vannak vele, ha nem kellesz nekik, hát majd mással, mondván: "úgyis helyes srác vagyok seperc alatt találok másik csajt". Ha a másik csajnak se kellek, kit érdekel :D majd akkor a harmadik stb. Egyszer majdcsak horogra akad egy jóféle ribi. :)


Ezzel ellentétben a rondább palik azok sajnos megszokták, hogy a csajok nem mutatnak feléjük szexuális érdeklődést :(. Ezért meg se próbálnak egy idő után rögtön a szexel jönni, mert akkor megkapják azt hogy legyünk csak barátok :). Ezért megpróbálnak inkább másképpen közeledni a lány felé, ha külsőleg nem akkor a belső erényeiket megvillantva meghódítani egy csaj szívét.


Ez ennek az egész jelenségnek a magyarázata.

Üdv: delta

2011. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!