Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmennél egy vakrandira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél egy vakrandira?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 00:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
határozott nem
2011. jún. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem, mert ahogy meglátnának a lányok, el is dőlne h nem engem választanak.
2011. jún. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! fura hogy alig menne el valaki.


ha tudnád hogy hány éves az illető és lenne fotód róla, úgy elmennél?

(egyáltalán nem azért kérdezem mert valakivel el akarok menni csak nagyon kiváncsi vagyok:D)

2011. jún. 24. 09:37
 14/18 anonim ***** válasza:
ha lenne fotóm, amin nagyon tetszik és amit tudok róla az szimpatikus, és most,hogy unatkozom, talán :D
2011. jún. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor se mennék el, ha cseréltünk volna képet, mert élőben akkor se tetszenék neki. Volt már néhány ilyen, és mindig így volt.
2011. jún. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem. EZ egy baromság.
2011. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Elmennék, még fénykép sem kell, elég, ha tudom, hogy nem ork az illető. Ha kapcsolat nem is lesz belőle (bár ki tudja?), akkor is hasznosabb időtöltés, mint sok minden más.
2011. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
szóval a legtöbben azért nem mennétek el mert féltek hogy a csajnak/pasinak úgysem jöttök majd be? vagy rosszul értem?
2011. jún. 24. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!