Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor magamat adjam vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor magamat adjam vagy ne?

Figyelt kérdés
Össze vagyok zavarodva, mert a lányok azt mondják hogy ne próbáljak színészkedni, adjam önmagam mert az a legjobb. A fiúk meg azt javasoljak, hogy kicsit legyek bunkó és lekezelő, mert a lányoknak az jön be, annak ellenére hogy az ellenkezőjét állítják.
2011. jún. 24. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek a lányokra vonatkozó általános szabályok:) Tény, ohgy sok lánynak az jön be ha lekezelik egy kicsit és olyan macsósra veszik velük az ismeretséget, de vannak akiknek ez abszolút nem tetszik és azt szeretik ha önmagad vagy.
2011. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Magadat add. Hosszú távon úgysem lehet (és nem is érdemes) fenntartani egy "karaktert", szerepet, és csak csalódást okoznál a párodnak, magadat meg megszívatnád.
2011. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha magamat adom senkinek se kellek. Túl kedves vagyok sajnos.
2011. jún. 24. 20:43
 4/10 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet, kedves, segítőkész, barátságos az ember mégse kel senkinek :(
2011. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akiknek nem kellesz, azok nem jók neked. Örülj neki, hogy nem kellesz nekik, csak kihasználnák a kedvességedet, és átvágnának. Pl. te szépen főzöl-mosol-takarítasz odahaza, míg a csajod épp egy bőrdzsekis motorossal kefélteti magát valahol (te persze úgy tudod, hogy a barátnőivel teázik).


Hidd el, hogy VAN olyan lány, aki a te-félét értékeli, és meg is érdemli. Mondjuk baromi kevés, az igaz.

2011. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Talán még az is jobb, mint az örök magány. 25 éves vagyok és még nem volt senkim se.
2011. jún. 24. 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Most nem tudom, hogy segítek-e ezzel, de én ha megismertem valakit, nem adtam ki magam könnyen.

Viszont találkoztam egy olyan férfival, aki mellett egyszerűen önmagamat adom, nem tudok más lenni. (félreértés ne essék, sosem játszottam meg magam)

Egyszerűen azt hozza ki belőlem, hogy nyugodtan lehetek önmagam, nem félek, hogy hülyeségeket mondok, csinálok. Olyan őszinteségi rohamom van (akár hazudhatnék is ha akarnék neki, de nem teszem)- azt érzem, hogy nyugodtan elmondhatok neki bármit. (nem járunk, nincs köztünk semmi)

Én sem tudom, hogy miért,de ez van.


És még mielőtt valaki azt mondaná, hogy könnyen kiadom magam, csak szeretném mondani, hogy a barátaim szerint túl zárkózott típus vagyok és alig tudok megnyílni.


Szóval csak annyit akartam mondani, hogyha te is érzel majd valami hasonlót, akkor az az ember nagyon különleges lesz majd, talán az lesz az, aki neked lett szánva, aki hozzád való.

2011. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem most volt egy lány aki nagyon kiadta magát, de azért, mert csak barátnak tekintett, nem akart tőlem ezen kívül semmit.
2011. jún. 24. 21:16
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként mindkét fél a taktikázásaival csak bonyolítja az egészet. Miért nem lehetne az mint az állatoknál hogy a hímek összemérik a farkukat aztán amelyiké nagyobb azé a nőstény :D
2011. jún. 24. 21:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha egy kedves, magát adó FÉRFI vagy, akkor add magad.

Ha nem, akkor várd, míg leesik neked is valaki.

Vagy színészkedj, hátha ráérzel az ízére, persze ha ezt AKAROD.

Nos, mit akarsz? Tedd azt!


Ajánlom továbbá David Deida: The Way of the Superior Man hangoskönyvét is, ha értesz angolul, torrentezd le!

2011. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!