Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy bízzak a nőkben ismét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bízzak a nőkben ismét?

Figyelt kérdés

35/F magas vagyok, egézséges, nem dohányzom. havi több mint 1mft a keresetem.


Se futó, se tartós kapcsolatot nem tudok elérni, nem tudom mi az oka..


Kétszer voltam szerelmes:első elhagyott, mert alig kerestem(ez volt a kifogás semmi kertelés)


Másodszor szerelmes lettem őt már az zavarta,hogy jól keresek,és lelépett egy roma sráccal.


Ez 6 éve, azóta nagyon kiábrándultam a nőkből, és nem tudom mit kellene tennem, ha vki szimpatikus,nem merek közeledni sem.


2011. jún. 25. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
nézd, engem feljelentett az, akit szerettem. eltűnt, majd kerestem. hetek teltek el, szinte minden nap, nagyon hiányzott, azt sem tudtam, mi van vele... végül feladtam, és egy hónap múlva jött, hogy feljelentett. a vádiratban minden volt... hogy megerőszakoltam kis híján, fenyegettem, késsel, és még sorolhatnám. ebbe én konkrétan beleőszültem. pedig csak 26 éves vagyok. szerinted én hogy bízzak ezek után a nőkben?
2011. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azért ne adjátok fel... ha minden okés veletek, meg fognak találni a rendes lányok... Kifogtátok a rosszat, de nem mind olyan.


21/L

2011. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy szerintem nagyon merev vagy. Szóval mereven mész oda bárkihez. Lazulj el és hagyd, hogy sodorjon az élet. Biztosan egy vonzó férfi vagy, akiért sokan csorgatják a nyálukat, csak nem veszed észre, mert félsz és nem látsz,hanem csak nézel :)

Minden rendben lesz :)


Jársz szórakozni?

2011. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

18:34 ezt az ellenségemnek se kívánom, amin átmentél!


20:00 Járok szórakozni,latin táncolni főleg, mégsem törik meg a jég, valahogy próbálkoznom kellene,mert így nem jutok semmire. mit mondanak a pasik, amikor akarnak valamit?

2011. jún. 25. 20:21
 5/10 anonim ***** válasza:
A pénz nem gond, tagadd le egy jó darabig és akkor arra nem foghatod, hogy azért van veled! Én 32 vagyok és nő! 2-szer jól "megszívtam" én sem bízom senkiben! Mi azt mondjuk, hogy nincs normális pasi a Földön, ti azt mondjátok, hogy nincs normális nő a Földön! Mindenkinek igaza van!:-( Valahol ott a párod, csak rá kell találni! Kitartást! Bizalom nélkül viszont nem fog menni! Magabiztosabbnak kell lenned!
2011. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Huhh, hogy mit mondanak az változó. Én 22 éves vagyok, nő és nekem főleg az idősebbek tetszenek. Belőlük is a jólnevelt, de humoros típus. A bunkóktól a hideg ráz. Akik közeledtek felém, hát tényleg vegyes volt. Volt, aki azt mondta "jó lenne szexelni valakivel, szóval ha van kedved.." Tiszteltem az őszinteségét. Volt, aki odajött, játszotta a művelt,okos embert, utána beégett és közölte, hogy "akkor nem fogunk szexelni,". Na ő a mérsékelten bunkó típus,a legbunkóbb egyszerűen csak elkezd fogdosni.

Akikre pedig szívesen emlékszem ők odajöttek, belekezdtek egy átlagos témába,akár az időjárásba, frontba, bármibe és utána érdeklődtek mit csinálok, dolgozom, tanulok, hogy s mint ....

Te is csináld így, ha normális kapcsolatot szeretnél.

Futó kalandnál fogalmam sincs. Ha nekem alkalmi kapcsolat kellene, nem is tudom mit várnék el. Talán magabiztosságot,az erőt sugároz az erő pedig férfiasságot, ez pedig egyenesen a szexuális érdeklődésre hat.

Hol szoktál ismerkedni?

2011. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, és a tippeket is, időben is, indulás előtt vagyok egy estére.


20:21 úgy veszem észre az ismerőseim megtalálják a hozzájuk illőt,szóval ne add fel!!! csak velem van vmi bibi,és nem is szokásom a fizuról beszélni, a céget se említem meg, mert akkor már csak a forma1-ről beszélnénk,és az a legkevésbé se érdekel szombaton este, max vasárnap du mikor versenyeznek.


20:28 Jó, hogy így felsoroltad milyen tipusú kezdeményezéseket hogyan éltél át, ez sokat segített, és az is,hogy segítettél a pratkikus témákkal. Kerti táncos buliba megyek, többség összejár, szóval én relative új vagyok. Nem nagyon megy a kezdeményezés, mert inkább a jó kapcsolatra fektettem a hangsúlyt,nem a flörtölésre, most meg gondba vagyok..

2011. jún. 25. 21:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Menni fog ez, a flörtnél nincs egyszerűbb a világon :)

Nem árt az sem, ha falod a szemeddel,engem lázba hoz az ilyesmi. És a bók, mindig legyen őszinte, szóval ha azt mondod neki, hogy "gyönyörű vagy", akkor tényleg gondold így :)

Az érintéstől sem kell félned, persze ne a mellét kezd el tapogatni, de a karját nyugodtan megérintheted :)

2011. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

22:28 Azt hiszitek olyan könnyű flörtölni :) hát annak a kis százaléknak biztos aki mindig minden nőre ráhajt...


Hát majd akkor....falom a szemeimmel miközben dumálunk mindenféléről.. Tegnap ott volt vki, már vagy fél éve ismerem, szimpatikus is, táncoltunk is kicsit,és mintha én se lennék közömbös számára, mégse megyek semmire, sztem leirom egy papirra legközelebb, és majd sutyiba megnézem mit kéne csinálni...

Mások hogy közelednek, annyira nem megy, élőben nem mernék ilyenről kérdezni,de itt igen..

2011. jún. 26. 11:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez annyira aranyos :)

Nyugodj meg és tedd azt,ami jól esik:)

2011. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!