Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bizzak a megerzeseimben vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizzak a megerzeseimben vele kapcsolatban vagy paranoid vagyok?

Figyelt kérdés

A sztori roviden:

Haromszor randiztunk, a harmadikon volt szex is. A szex elott allandoan hivogatott, minden nap, neha tobbszor is, meg smst irt stb. A szex utan ez igencsak megritkult. Beszeltunk rola, hogy megunnepeljuk a szulinapjat, erre benyogte, hogy egy sony tabletnek orulne.

Ez volt mult penteken. Azota egyszer hivott, no sms, amikor en probaltam hivni, nem vette fel es nem valaszolt az smsmre. (szerintem ennyire nem elfoglalt senki se)

Ma felhivott, hogy mi van a telommal, mert nem tud elerni, allandoan hangposta.

Erdekes modon amikor valaki nem er el, azok uzenetet mindig megkapom, vagy egy sms , hogy volt egy hivasom. tole semmi.

Most arra gondolok, hogy csak szexet akar megint, mielott jovo heten elutazik Kanadaba egy honapra, mert valahogy nem ragaszkodott a szombathoz, amikor taliztunk volna, mar jo neki a szerda is, hogy atjojjon.

Igazam van, hogy csak szexre hajt vagy nem? Koszi


2011. okt. 20. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok,csak arra kellettél neki! :S
2011. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazad van!
2011. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szexre hajt. Próbálj meg valahogy méltósággal távozni. Bár az ilyenkor már rég bukta sajna. :S
2011. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

En nem banom azt a szexet, nem volt rossz. Csak azt akartam tudni, hogy jol gondolom-e. Es mar a Sony emlitese utan elhataroztam, hogy nem talalkozom vele tobbe, es jo erzes volt, megkonnyebultem.

Csak biztos akartam benne lenni, hogy jok a megerzeseim.

2011. okt. 20. 22:51
 5/7 anonim ***** válasza:

szép!


az ilyen tahók bárkit megkaphatnak és úgy bánnak a nőkkel, mint egy koszos ronggyal


bezzeg mi normális, rendes fiúk meg mit meg nem adnánk, ha lenne egy csodálatos, szeretnivaló barátnőnk végre


de persze, mi kinek is kellenénk :/

2011. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnos engem valahogy mindig elkerultek a rendes, normalis fiuk, de valoszinu, hogy bennem van a hiba:( mindegy, probalok valtoztatni, aztan majd meglatjuk
2011. okt. 20. 23:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgy tök jó hogy legalább egy őszinte lány. Hogy jó volt a szex például, mert a többi lánynak jaaaj biztos nagyon rossz volt óó az a sok nyögés meg minden.


Másfelől meg ez szerintem a lányok vérében van komolyan, nem konkrétan ők a szemetek vagy bármi, hanem mint hogy az embernek 2 keze van 4 helyett. Tényleg ba.. akkor vagy jó ha úgy nősz fel hogy magasról teszel a lányokra és végül is jobb híján csak tárgynak tekinted őket.


Elmondanak majd mindenek, de ez igazából nem jelent semmit, és tapadni fognak rád mint a legyek. Te pedig azt csinálhatsz amit akarsz, a lány elmond egy sor lényegtelen szöveget, amit igazából ő is elfelejt ahogy újra összejöttetek és ennyi.


Volt régen valamelyik oldalon egy srác hogy a csajokat rabszolgalelkű mit tudómén kiknek mondta. És hogy ő mekkora ez meg az. Ennek ellenére mégis volt csaja mmmm. Naaaháááát.

2011. okt. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!