Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek neki?

Figyelt kérdés

Jó alakú, szép arcú, kedves lánynak tartanak. (Nem vagyok egoista, de elég sokáig hittem magamat kevesebbnek másoknál, és mára már sikerült magamba önbizalmat önteni. Látom, hogy vannak bizony elég csúnyácska lányok, akiknek bizony elég jóképű pasijuk van...stb.) Van egy srác, aki nagyon tetszik, sosem nyomultam rá, nem is kellett, mások is látták, hogy iszonyat bejön, tetszik, és nagyon szeretem.

Nem egy "világ legjobb pasija", vannak testi, sőt lelki hibáji, bajai is. Mit tegyek, többé nem fogunk találkozni, direktbe sem, mert nem ismerem a barátait, és nem tudom merre szokott járni szabadidejében.

Jóba voltunk, de az utóbbi időben inkább csak elvoltunk egymás mellett, tényleg nem akartam nyomulni, mert úgy hittem, tudja, hogy bejön nekem, és gondoltam azért nem lép, mert nem kellek neki, de még mindig fent áll az esélye, hogy lehet nem is tudta, hogy tetszik, másrészt, ha tudta, miért nem kellek neki? A haverja szerint is jól nézek ki, jóba voltunk, persze nem hülyült velem, és kétértelmű megjegyzéseket sem tett felém úgy, mint néhány lány felé, de talán azért, mert én nem vagyok afféle csajszi, tudom nem minden a külső, nem vagyok elszálva magamtól, de tényleg vannak nálam sokkal-de sokkal rondább lányok is, mindig megnéznek a pasik, és nem öltözködök kirívóan sem.

21/N


2011. jún. 25. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egoista mi?:)
2011. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért miért miért miért nem kellek neki......


A válasz lehet, hogy túl egyszerű: Lehet hogy sok embernek tetszel, és neki is valamennyire, de egyszerűen nem kellesz neki mert nem vagy az esete hiába vagy szép!

Más kategóriájú , más belsejű ember az aki számára érdekes...


Veled max egy dugást tudna elképzelni, ő viszont ezek szerint nem ilyen!


Felejtsd el!


Vagy, állj elé!!! ÉS kérdezd meg frankón, hogy Járnál velem, megismernél engem jobban??

2011. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet ebből az írásból az jött le, de évekig elnyomtak és lúzernek tartottak, na és mi lett a rút kiskacsából, hattyú.:) De elhiszem, ezt anonim, a neten, kép nélkül senki nem hiszi, persze itt nem is az a lényeg, hanem, amit írtam, és a kérdésem.:)
2011. jún. 25. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindennek a legjobb módja, az egyenes út.


Ha teheted, állj elé ( ha nem teheted, akkor keresd meg valami útón-módon) és mondd el neki az érzéseid iránta..


Ettől többet nem tehetsz.:)


ja jól nézel ki, akkor az lehet a legrosszabb válasza, hogy ismerkedjetek aztán majd alakul.:D


sztem sínen vagy;)

2011. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!