Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan változhatok? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változhatok? Nagyon gyerekes vagyok. Mindenből viccet csinálok és nagyon komolytalan vagyok. Nem volt még pasim sem, mert annyira nem érdekeltek, inkább haverkodtam velük. Nagyon félek, ha megismer jobban, nem kellek majd n

Figyelt kérdés
De most képbe jött egy fiú és nagyon megkedveltem, nagyon félek, ha megismer jobban, nem kellek majd neki.
2011. aug. 15. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy te? Lány vagy?
2011. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert a mai világban nem tudni...
2011. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
próbálj meg közeledni felé, és majd meglátod mi lesz :) ne félj
2011. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jajj azt elfelejtettem 17 éves lány vagyok:)
2011. aug. 15. 21:57
 5/11 N-kog válasza:
Haha... ezt akár én is írhattam volna :D :D :D 28/F
2011. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne változz! De ha már azt akarod, akkor csináld, amit én: gondold át hogyan jonne le a másiknak a vicced.
2011. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne félj attól, hogy megismer! Ez a lényege :)

Ráadásul akkora gáz nem lehet, mert ezt a kérdést is teljesen jól és őszintén leírtad a korodnak tökéletesen megfelelően! A lényeg, hogy ne parázz...

2011. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fú, ezt mintha csak én írtam volna. :))


Amúgy szerintem ne változtass, a pasinak vagy kelleni fogsz, vagy egy olyan tetszik meg neki, aki igazából nem te vagy. Két esélyes, szóval szerintem magad add. :)

2011. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fú, ezt biztosan nem én írtam...
2011. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
olyan vagy, mint én...imádok mindenből viccet csinálni...ezt egyszer egy felelésnél nagyon megszívtam...nem kaptam túl jó jegyet, de én rohadt jót röhögtem rajta:D
2011. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!