Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, társkeresőkön vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, társkeresőkön vannak normális fiúk?

Figyelt kérdés

A kérdés elsőre megtévesztő lehet. Fiú vagyok, és próbálom megállapítani, hogy mekkora konkurenciával kell szembenéznem, ha ilyesmire adom a fejem. Tegyük fel, hogy fővárosi vagyok, az ottani forgalom érdekel leginkább.


Egy csinosabb leányzó ugyebár napi 10-60 levelet is kaphat. Kérdés, hogy ebből mennyi az értékelhető, amit értelmes ember ír komoly szándékkal, rendesen megfogalmazva, hibátlan helyesírással, amire válaszolnátok is. Előfordul ez napi szinten akár egy nap többször is? Vagy akár hónapokig is csak a "szemét" jön? (Szemét: szexuális ajánlatok, túlkorosak, bunkók, analfabéták, azonos neműek stb.)


Ha erről tudnátok egy kis tájékoztatást adni, azt megköszönném. A 20 és 30 éves közötti korosztály érdekel.


2011. jún. 25. 20:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
a jóképű szubjektív, nem tartom magam különösebben rondának amúgy :)
2011. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mr. 66% ezt a jokepu maniadat hagyd mar a francba. Messzirol megismerem a hozzaszolasod, dog unalmas. Kerdezo, ilyen jo levelek csak nagy ritkan futnak be, nalam hetekbe merheto, pedig nem irrealisak az elvarasaim. Legyel hatarozott (ne nagykepu) humoros es kedves. Nyert ugyed van a normalis lanyoknal. Akinek meg ez nem felel meg, mert mondjuk masfel centivel hosszabb az orrod a "normalnal", azt hagyd a fenebe. :)
2011. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon köszönöm. Jöhetnek még tapasztalatok, ha valaki erre téved.
2011. jún. 25. 21:11
 14/17 anonim ***** válasza:

Vannak, pl. én. :)

Tény, hogy lányok jelentős része nem gondolja komolyan. Kaptam már több olyan választ, hogy "még csak körül nézek". Néhány nap múlva törölte magát.

Túl hosszú levelet nem szabad írni elsőre, mert nem látod a reakcióját és lehet, hogy félreért valamit.

Egy időben azt játszottam, hogy sablon levelet írtam, kiegészítve egy rövid mondattal. 70-80%-ban kaptam rá választ. Egyszer kellett jól megírni. :)

A napokban írtam egy lánynak egy egysoros (+megszólítás és név) levelet. Válaszolt rá! Nincs recept, de a lényeg, hogy az első levélbe nem érdemes túl sok energiát fektetni.

Valaki azt várja, hogy az első levélbe szerelmet vallj. Valaki meg csak arra válaszol, hogy milyen bogár mászik a második képeden a mögötted lévő bokron.

2011. jún. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok a "vízkiverős" :D Hát kb napi 1-2 ilyen normális levél jön, meg mellé egy rakás hülyeség, de amúgy -most ez nagyképűen fog hangzani-, én nagyon jól nézek ki (szép a mosolyom, nem vagyok k*rvás, dagadt se, kedvesen nézek, stb), meg a bemutatkozó szövegem is jó volt, meg sznob majom módjára beleírtam, h egyetemre járok, sőt, azt is, hogy melyikre, mert az egyik legjobbra (:DDD), szóval csak arra akartam ebből kilyukadni, hogy nekem szerintem a "rendes fiúk" 95%-a dobott egy levelet... Lehet, hogy másoknál más az arány...
2011. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hu, akkor te mazlista vagy utolso. En se vagyok ronda, modellkedtem is es alapvetoen sose voltak ismerkedesi problemaim, a szovegem is jo, azt mar sokan dicsertek es egyetemre is jarok. A jo level szerintem megis eleg ritka, bar en kicsit szigoru vagyok, mert kepet nem is nezek, nem erdekel, de a level legyen stilusos. Te melyiken vagy fent? Csak kivancsisagbol...
2011. jún. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Már régebben (1 éve kb) voltam én fent, a nevére már nem is emlékszem :S De jól megválogattam, hova regisztrálok... Viszonylag komoly arculata volt a "helynek", szóval a kinézete is, meg a mottója is olyan volt, hogy látszott rajta, hogy nem szexpartnerkereső meg nem is gagyi...
2011. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!