Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Viszonylag visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonylag visszahúzódó lánynak nem lesz soha barátja? Mert nem vagyok az a túl bőbeszédű azokkal, akik nem állnak igazán közel. Lesz erre megoldás? 18L

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 20:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ha tőmondatokban felelsz egy közeledő fiúnak azt fogja gondolni leakarod koptatni. mosolyogni kell, és kedvesnek lenni.


24/F

2011. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
hát de én ntok arról beszélni, hogy hogy rúgtam be hétvégén meg milyen diszkóban voltam, ha egyszer nem járok ilyen helyekre:S nyílván bennnem van valami hiba...:S
2011. jún. 26. 20:41
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát erről ne is beszélj mert egy mocskos k*rvának fognak tartani. Ha odamegy valami srác biztos feldob valami témát. Beszélj arról de ilyen "Aha" meg "Nem tudom" meg "Úgy tudom igen" típusú válaszok nagyon azt sugallják, hogy leakarod koptatni őket.
2011. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Az nem hiba hogy nem iszod le magad a sárga földig.

Sőt szerintem tök normális,ne ilyen fiúkkal ismerkedj hanem

a magad fajtákkal akik nem hányni járnak el hétvégénként.

Olyan férfit keres aki hasonló mint te olyat aki teljesen

ellentétes.

2011. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Kérdezz te, ha valaki beszélgetni kezd veled. Akkor érdeklődőnek tűnsz, ráadásul az ő válaszai alapján kialakul egy beszélgetés. Lehet bármilyen semleges téma, ha érdekled a srácot, akkor úgyis elviszi személyesebb irányba.
2011. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal szimpatikusabbak az olyan lányok mint Te :) Biztosan találsz magadnak valakit.
2011. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet megoldás. Keresgélj a hozzád hasonló beállítottságú fiúk között. Magam is ilyen vagyok, és próbálok hozzám hasonló lányokat keresni, bár igen kevés eredménnyel...

21/f

2011. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem tudom, hogy Te írtál-e privát e-mailt, de válaszoltam! :)
2011. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Nincs benned semmi hiba és ha valaki azt mondja akkor az lát valamit rosszul. Én kimondottan értékelem és becsülöm a kicsit szerényebb lányokat. Eléggé unalmasak már a nagyszájú, kamu r*bancok. Maradj meg ilyennek hidd el, hogy meg fogod találni a szerelmet és tudni fogod, hogyha eljön az a személy aki mellett ki tudsz bontakozni és akkor sokkal boldogabb leszel, mint azon társaid akik, már a 20-ik pasijukon vannak túl és kiélték magukat, de magányosak. Sok sikert a kereséshez. A legfontosabb, hogy legyél magaddal elégedett és ne akarj megváltozni. (Ez most lehet kicsit szentimentálisnak és kicsit öregesnek, kioktatónak hangzik, de nem az.) 20 éves fiú vagyok.

Sok sikert a kereséshez!

További szép napot!

2011. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Biztos lesz barátod!

Lesz még alkalmad bővebben ismerkedni!

Nem vagy bőbeszédű az nem baj!Ilyen csajokkal még Én is kijövök ,mert egy beszélgetés nem csak rajtad múlik!De úgyis fogsz olyasvalakivel találkozni aki mellett megered a nyelved!(nem csak képletesen)! :)

2011. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!