Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, van erre megoldás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, van erre megoldás, más is van/volt így? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hogy egyszerűen már nem is akarok párt, mert úgy érzem senkit nem tudnák elég boldoggá tenni...Akivel járok azt szeretem, annyira hogy senkivel nem akarok járni hogy megkíméljem őt magamtól...nem vagyok agybeteg, általában kedves vagyok, soha nem bántanék senkit se fizikálisan se szavakkal...meg nincs különösebb baj, csak épp nem tartom magam jó társaságnak, unalmas vagyok..stb...Volt hogy közel kerültem lányhoz, és azért szakadtam tőle végleg el mert ahogy megismertem túlzottan megszerettem, csodáltam és úgy gondoltam neki jobb jár...Ti mit tennétek/tettetek ha így vagytok? Vagy csak mit gondoltok erről...mit tehetnék hogy mégse egyedül öregedjek meg? Lécci értelmes válaszokat... 18f
2011. okt. 5. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne ásd már így el magad... Ha nem tartod magad semmire,mások se fognak...
2011. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
te nagyon önbizalomhiányos lehetsz, nem? ezt először is magadban kell helyreraknod. hidd el, ha egy csaj veled lóg, elmegy veled randirra, akkor bír téged, ráadásul olyannak, amilyen vagy, élvezi a társaságod.
2011. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen..önbizalmam kb 0...és nem tudom hogy mit bírna, randin is elég unalmas vagyok szerintem...:S
2011. okt. 5. 20:31
 4/8 anonim ***** válasza:
hm, ez tényleg nulla. kezdj el foglalkozni magaddal, hordj jó rucikat, edz, valami, és hidd el, jobban fogod érezni magad, és szépen megindul felfelé az önbecsülésed. tapasztalat :)
2011. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
magammal nem tudok mit csinálni, alapból ilyen vagyok...elég érzékeny, túl sokat gondolkodok, pesszimista vok...
2011. okt. 5. 20:35
 6/8 A kérdező kommentje:
divattal sokat törődök, abba szerintem nincs hiba, edzeni meg nem az én stílusom :S
2011. okt. 5. 20:35
 7/8 anonim ***** válasza:
hm, én is ilyen voltam még egy pár hónapja. aztán magamban eldöntöttem, hogy ez így nem igazán jó. pár nap alatt gyökeresen megváltoztam. azt nem mondom, h rózsaszn unikornisok röpködtek mindenfelé, de sokkal jobbak lettek a dolgok. fejben kell eldöntened, hogy te nem vagy ilyen, mint amilyen most vagy. törődsz a divattal, szuper: minden gondolj arra, hogy ezzel most adsz magadnak vmit avval, hogy szépen összeválogatod a ruháidat, hogy tudod, h jól nézel ki abban, amiben éppen vagy. velem is így volt, és hiába vagyok én csúnya és kövér, rövid időn belül lett önbizalmam, és bizony abból, hogy én megcsináltam a változást. egyébként olvass viccoldalakat, és egy idő után mindig mindenen nevetni fogsz, és ágyő pesszimizmus.
2011. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*minden reggel
2011. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!