Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék, hogy bejöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rebiiés9654 kérdése:

Mit tehetnék, hogy bejöjjek neki? 16/L Bonyolult a helyzet.

Figyelt kérdés
Nem vagyok a suli legszebb és legcsinosabb csaja, de a pasi meg nagyon népszerű a csajok körében. volt idő amikor "jött hozzám" hogy együtt "lógjunk" ugy hogy elmenjünk beülni valahova az én pénzemen. ez többször is előfordult. volt hogy együtt utaztunk is el, de ott meg tipikus pasi módon mikor megjelentek a haverok levegővé váltam, s mikor csak szüksége volt valamire akkor keresett. nekem nagyon bejön meg minden, de ugy érzem, hogy tényleg csak kihasznál. segitsetek!
2011. jún. 27. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:

"ugy hogy elmenjünk beülni valahova az én pénzemen."


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Egyáltalán nem érdekled sajnos, csak érdekből foglalkozik veled.

2011. jún. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kihasznál.
2011. jún. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát az van, hogy ugymond, én "pénzescsalád sarja vagyok" vele ellentétben, és "emiatt."
2011. jún. 27. 01:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha egy himnemű a te pénzedet költi,akkor az kihasznál.Ha meg hagyod akkor a te bajod.Mihez kell segitség?Hogy bejöjj neki.Az nem fog menni.Nem bonyolult ez,csak eszed legyen.
2011. jún. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De a baj ott kezdődik, hogy nekem viszont nagyon bejön.. de hát amint látom akkor ez nem fog menni semmiképp. akkor inkább hagyom az egészet a fenébe! jobban járok. köszönöm mindenkinek a normális válaszokat!
2011. jún. 27. 01:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele. Ha bármikor is összejönne veled, akkor nem a két szép szemedért fog, hanem mert "pénzescsalád sarja" vagy. Soha ne engedd neki, és senki másnak se, hogy csak a pénz miatt legyenek a közeledben. Hajtsd el az ilyeneket a francba!
2011. jún. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nő pénzén élősködni amúgy elég férfiatlan.Később még inkább de ebben a korban is
2011. jún. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt hiszem az lesz a legjobb, ha figyelembe sem veszem. bár sokszor találkozom vele, nem előre megrendezett "beülés" vagy ilyesmi, hanem csak mert olyan iskolai/más jellegű tevékenységek vannak, amelyeken mindketten részt veszünk. no most emiatt ugy gondolom nekem nem érdemes változtatnom, egyszerüen csak akkor nem veszem majd figyelembe.
2011. jún. 27. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!