Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bonyolult helyzet (? ), innen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult helyzet (? ), innen hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Egy kicsit hosszú lett, de előre is köszönöm annak aki elolvassa és értelmesen válaszol:)


Én 19/F, ő 19/L. Gimnáziumban osztálytársak voltunk(4év), de ezalatt még nem is beszélgettünk, ő mindig is tetszett, csak nekem ekkor még abszolút elég volt az hogy a haverokkal játszok valami játékot éjjel-nappal. De egy évvel ezelőtt, egy másik osztálytársammal, aki lány, sikerült egy baráti viszonyt kialakítanom, itt valahogy megváltozott az életem és elkezdtem élni a 4 falon kívül is. Neki eközben volt egy komolyabb kapcsolata, 2.5év, ami novemberben ért véget. Persze itt már mind a ketten egyetemisták voltunk, nem találkoztunk nap mint nap.

Még november vége felé elmentünk moziba volt osztálytársakkal, mind a ketten ott voltunk és egy irányba lakunk, így végül már csak ketten mentünk hazafelé és ott amikor elköszöntünk egymástól valami fellángolt bennem. Itt még nem tudtam pontosan hogy mit érezhetek, de minden percben rá gondoltam, csak nem mertem lépni semmit sem.

Januártól elkezdtem táncolni,(nem ilyen latin páros tánc, csoporttáncot) ott ahol ő is, de kizárólag miatta, csak nagy részben. Ebből kifolyólag itt heti 2-3-4szer edzésre menet és jövet, ami össz 1-1.5óra kb, együtt voltunk, beszélgettünk, néha beültünk enni egy mekibe ha éhesek voltunk. Ez volt májusig. Ő abbahagyta a táncot, mert a vizsgaidőszak közeledtével sokat kell tanulnia és a kettő nem fér neki bele.

De már itt, ha volt valami, smsben váltottunk pár szót, 2-4 sms fejenként. Meg voltunk moziban kétszer is, hogy csak mi ketten, volt olyan nap hogy megbeszéltünk hogy találkozunk délután 1kor és elmegyünk sétálni egyet meg beszélgetni és 8ig együtt voltunk meg ilyenek. Legutolsó találkozásunkkor, egy mozi után, miután haza kísértem(ez volt eddig tőlem a "legnagyobb" mondat) mondtam neki hogy: Jó volt a mai nap. És itt egymás szemébe néztünk, rajta látszott hogy valamit mintha mondana vagy várna hogy mondjak valamit még és szerintem rajtam is látszott, hogy lenne még mondanivalóm. Végül elmúlt ez a pillanat és megbeszéltünk hogy mikor találkozunk biztosan legközelebb.


Nagyon félek az esetleges visszautasítástól, mert úgy érzem hogyha nemet mond, akkor nem lesz értelme semminek sem és akár a dunának is mehetnék, ezért eddig inkább hallgattam, nem tudom hogy mit tehetnék most? :s


2011. jún. 16. 17:48
 1/10 TOMAtm ***** válasza:

láma.én már az osztálytársas mozi után megsunáztam volna.

ha szerelmes vagy belé,mond meg neki h asszem belédszerettem.nincs ebben semmi rossz,nem fog kinevetni,nnem fog megalázni mert ahhoz régóta ismeritek egymást szerintem.ennyi.a férfiak egyszerűek,ne bonyolítsd a dolgot.mond meg neki h mi a helyzet és kész.

2011. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
van a lánynak pasija?
2011. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincsen
2011. jún. 16. 22:00
 4/10 anonim válasza:
hát akkor meg lépj te, lehet, hogy a lány is bátortalan! És szeretne veled járni csak ő is félénk így tőled várja az 1. lépéseket!
2011. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
ne bénázz, még csak 15 éves vagyok, de én mondom, hogy lépj:P. ha látod rajta, hogy viszonozza az érzéseidet, mindenképpen csinálj valamit, de gyorsan, mert a lányok nem bírják a béna srácokat.
2011. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha még vissza is utasítana, nem fog kinevetni, nem fog szánakozva rád nézni! Sőt, kedves lesz veled, ha nem leszel túl nyomulós, szóval veszíteni valód nincsen.

amúgy pedig a leírtak alapján tuti, hogy nem fog visszautasítani :) Szerintem lépj, és utána minden menni fog magától :)

persze a lépj, nem jelenti azt, hogy csókold meg rögtön, hanem mondjuk adj egy puszit az arcára vagy ilyenek...

2011. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha még vissza is utasítana, nem fog kinevetni, nem fog szánakozva rád nézni! Sőt, kedves lesz veled, ha nem leszel túl nyomulós, szóval veszíteni valód nincsen.

amúgy pedig a leírtak alapján tuti, hogy nem fog visszautasítani :) Szerintem lépj, és utána minden menni fog magától :)

persze a lépj, nem jelenti azt, hogy csókold meg rögtön, hanem mondjuk adj egy puszit az arcára vagy ilyenek...

de ha elég bátor vagy, felőlem meg is csókolhatod, veszíteni valód nincsen :)

2011. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha még vissza is utasítana, nem fog kinevetni, nem fog szánakozva rád nézni! Sőt, kedves lesz veled, ha nem leszel túl nyomulós, szóval veszíteni valód nincsen.

amúgy pedig a leírtak alapján tuti, hogy nem fog visszautasítani :) Szerintem lépj, és utána minden menni fog magától :)

vagy esetleg mond el neki, hogy mit érzel :)

persze a lépj, nem jelenti azt, hogy csókold meg rögtön, hanem mondjuk adj egy puszit az arcára vagy ilyenek...

de ha elég bátor vagy, felőlem meg is csókolhatod, veszíteni valód nincsen :)

2011. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyi helyre elmegy veled, akkor valoszinuleg nem mondana nemet arra, hogy "jarunk?"
2011. jún. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem jönnél be neki, nem ment volna el moziba, nem töltött volna veled annyi időt....és amiket leírtál azok tulajdonképpen randik voltak, még ha nem is vetted észre :)

A pillanat meg gondolom a csók pillanata lett volna, nagyon várta a lány, hogy megcsókold.

De nincs minden veszve, hívd fel, hogy szeretnél vele beszélni, találkozz vele és mondd el neki, hogy mit szeretnél. Sok sikert!!!

2011. jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!