Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit ronthatok el? Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el? Ti hogy látjátok? Kösz a válaszokat

Figyelt kérdés

Indítottam egy lánnyal.Az elején nagyon úgy tűnt hogy sínen van a dolog.Ahogy telt múlt az idő, és konkretizálni kellett volna a kettőnk kapcsolatát,a lány egyre jobban hanyagolt, és elmaradt az őszinte beszéd.Most már oda jutottunk, hogy irok neki facen, vissza se ir.Kérdeztem tőle, hogy mi a baj, biztos én bántottam meg(nem hinném), és ő erre hogy nem, nem én csak ez most rossz szitu meg ilyen blőd duma.

Pedig ő tényleg rendes lánynak tűnt.

Reménykedtem benne, hogy most már nekem is lehet egy rendes barátnőm.

Két lehetőség van: Tényleg olyan személyiség vagyok, akinek nincs szerencséje vagy mindig csak olyan lányokra futok, akikkel csak a baj van.

Hiszem, hogy van rendes lány,de mikor és hol fogok vele találkozni?Még csak 22 vagyok de már rengetegszer csalódtam.Tudom, biztos bennem is van hiba, de úgy érzem, hogy ehhez párosul egy nagy adag balszerencse is.


2011. jún. 27. 15:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amúgy optimista vagyok, most is a kiutat keresem, de azért néha felkúrom magam. :D
2011. jún. 27. 15:57
 2/16 anonim ***** válasza:

"Indítottam egy lánnyal.Az elején nagyon úgy tűnt hogy sínen van a dolog"


Majd ha nem csak a puncit látod a lányokban,akkor nagyobb sikered lesz...

2011. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Te az a tipikus rendes srác vagy? :)
2011. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15:59 - Abból a mondatból hogy szűrted le azt, hogy csak arra hajtott? Komolyan érdekel
2011. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
komolyan azt szűrtem le.
2011. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ilyet egy fickó akkor mond,ha már a gumit is megvette...
2011. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szerinted...
2011. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

jólvan,85%-os,szép az élet,minden rendben lesz,add önmagad stb stb...ezektől a válaszoktól a falra tudnék mászni amiket te adsz,igazi közhelyparádé.


Valakinek viszont meg kell mondani a "frankót" is...

2011. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Na jó: Gondoltam hogy baj lesz a megfogalmazással.

Irhattam, volna úgy is, akit zavar képzelje ezt oda:

Megismertem egy lányt, úgy tünt, jól alakulnak a dolgok...


Tényleg nem a puncit látom benne, hanem a rendes kapcsolatot.

Ha olyan lennék, hogy csak azt látnám, akkor úgy lenne logikus, hogy olyan lánnyal kezdek ki, akivel nem nagy macera.

Itt rendes kapcsolatot szerettem volna,amire mindig is vágytam.


Remélem most már érthető a dolog.

Nem feltétlen kell összekeverni más alakokkal.Biztos benned is van előitélet a férfiak iránt(nem alaptalanul), lehet hogy bennem is, de ezt most rakjuk félre....

2011. jún. 27. 16:07
 10/16 A kérdező kommentje:

Na első hozzászóló?Igy is van véleményed?

Hogy nem éppen úgy van ahogy te azt az első ránézésre megállapitottad?

2011. jún. 27. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!