Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira, (moziban lesz)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira, (moziban lesz) nem mutat sokat ez a felső? KÉP

Figyelt kérdés

[link]


(bocsi a folt miatt a jobb mellemnél :'))


2011. jún. 27. 19:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép dekoltázsod van, és a felső is szép. Kicsit irigy is vagyok :)) De első randira még tényleg ne ezt vedd fel, kicsit túl sokat mutat. Még a végén ő is zavarba jön:D Második-harmadik alkalomra szerintem az ideális, amikor már kiderült hogy lesz tovább is ;)
2011. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
kedves 20:09 de aranyos vagy :DDD
2011. jún. 27. 20:12
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is zavarba fog jönni akkor fel is fog állniXD Nem mondanám hogy sokat mutat, mert vannak mutatósabbak is, de ez is mutat eleget:D Félig kint van a csöcsöd:D
2011. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
de mindennapokra (pl.suliba) is vettem fel ilyeneket... és egy suliba járunk :D
2011. jún. 27. 20:36
 15/16 anonim ***** válasza:

nem. ha hétköznap is hordasz ilyeneket, abszolut elmegy... azér ez még egyáltalán nem durva szerintem... és amugy meg meleg van...

de első randira ne mozi az nemjo... első randin inkább dumálgassatok... de ez csak szerény véleményem...

2011. jún. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
20:09-es vagyok :) Csak olyan jó látni, mikor egy szép lány tényleg foglalkozik azzal, hogy ízlésesen és ne túl kihívóan öltözzön fel az első randin. Ha tudná a pasi, biztos értékelné. :D Bár ő lehet, hogy a fehérre szavazott volna, kitudja.. ;)
2011. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!