Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit javasoltok, ha 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit javasoltok, ha 6 éve próbálkozok ismerkedéssel, eddig siker nélkül, akkor milyen módon szerezhetek magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 25 éves vagyok, és még soha nem volt barátnőm. Mindent megpróbáltam de egyszerűen nem akar menni a dolog. Elég frusztráló a helyzet. Bármit is csinálok, csak lepattintanak a csajok. Volt olyan este is, hogy 20 lány küldött el. Mit lehet szerintetek a gond? Van valami tippetek hogy hol/hogyan tudnék sikeresebben ismerkedni ?
2011. jún. 28. 00:29
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:

Haver...

Hitlernek is volt csaja, nehogy neked ne jöjjön össze. Tudtad, hogy minden ötödik nő lelépne az első pasival aki randit kér tőle? (ami természetesen nem igaz, de önbizalmat ad)

2011. jún. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Hallod, én már mindent megpróbáltam. Mikor padlón voltam a kudarcok a, a haverok nekem is hozták az ilyen statisztikákat, hogy a nagy számok törvénye alapján összejön... Volt olyan este is, hogy elmentem szórakozni, és majdnem az összes lányhoz odamentem , de mind elküldött... Szóval tökre nyomaszt a dolog...
2011. jún. 28. 00:35
 3/59 anonim ***** válasza:

Hát igen a magbiztosság. És a nem az sokszor nem nem.

Olyan lánynál próbálkozz akit ismersz! A pióca (rátapadós technika, sajnos mindig működik). Hogy miért sajnos? Mert mi van ha a csajunkra tapad rá valaki, és nem vesszük észre. Szarvak nőnek.

2011. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
Discóban a lányok b@szni (((nagy ritkán új fiú nélkül bulizni))), te csajozni akarsz (legalábbis látszólag). Most hol itt az érthetetlen?
2011. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
...ni is akarnék nyilván. Azért 25 évesen már jó lenne túl lenni az első alkalmon...
2011. jún. 28. 00:41
 6/59 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy barátaim sem nagyon vannak, akikkel ismerkedhetnék..
2011. jún. 28. 00:42
 7/59 anonim ***** válasza:
gondolkoztál már a kevésbé szép csajokon?
2011. jún. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
Őszintén... ŐSZINTÉN!!!! Mennyit gépezel egy nap? Ebből mennyi valamilyen játék? Melyik játék az?
2011. jún. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:

Discóban a jó kérdés: "Mit iszol?"


És ha dicsóban volt egy lány ismerősöm mindig az meséli ki/kik baszták meg.


A Discó tulajdonos barátnőm meg hogy hol volt éppen több használt condom. Persze nem azt hogy a tini discón mert azt minenki tudja. Hanem volt trendy a hangfal mögött, wcben meg sok felé.

2011. jún. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
Attól függ mit értünk a kevésbé szép alatt ? Azért iszonyatosan ronda ne legyen... De talán a kisugárzás, ami számít, nem is szépség. Mondjuk olyan középkategóriás lányoktól felfele jöhetne bármi...
2011. jún. 28. 00:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!