Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon megalázó/szánalmas, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megalázó/szánalmas, ha egy lány találkozóra hív egy pasit?

Figyelt kérdés

Más választás nincs, vagy hívom vagy nem.

Sem bennem, sem a srácban nincs semmi extra. Azt tudom magamról, hogy jó alakom van, az arcom nem tudom megítélni, néha rondának látom, máskor meg szépnek, de átlagosnak soha.:S A pasi szerintem jó képű, bár első látásra kifejezetten nem tetszett, van olyan ismerősöm, aki szerint jó pasi, van, aki szerint elmegy, de van, akinek nem tetszik. Egy átlagos pasi, sem benne, sem az életébe nincs semmi extra, nem gazdag, bulizik rendszeresen, nem tudom csajozik-e, elmondása szerint igen (bár én nem nézem ki belőle), azt sem tudom van-e barátnője (szerintem nincs, túl sokat van a haverjaival).

Személyesen, sem direkt, se véletlenül nem fogunk talizni. Ha elhívom az nevetséges lenne? Nem tudom az ő szemében milyen nő vagyok, lett volna esélye lépni felém, sőt lehet tudja is, hogy tetszik nekem.:S

Véleményekre lennék kiváncsi, de tudom, én akkor lennék nyugodt, még ha vissza is utasít, ha megpróbálnám. 20 év felett vagyunk már.


2011. jún. 28. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Először csak beszélgess vele, hamar rájössz, hogy tetszel e neki. Ha igen hívd el, ennyi.


24/F

2011. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyenjogúság mellé az is jár hogy elhívd randira ha ilyen anyámasszony katonája:)
2011. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha a pasi nem lép akkor neked kel meg kell próbálni
2011. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Falko ***** válasza:

Semmiképp nem megalázó, egyáltalán nem szánalmas.

Szerintem speciel kimondottan szimpatikus, ha egy nő tudja, mit akar.

2011. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az sőt ma már inkább a Nők kezdeményeznek szóval HAJRÁ! ;)
2011. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hívd el nyugodtan.

Manapság már a nőknek kell kezdeményezni (sajnos) ha akarnak valamit. Persze vannak kivételek.

2011. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem szánalmas és nem is megalázó :)
2011. jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább dobj fel egy magas labdát, hogy a férfi úgy érezze, ő a kezdeményező.

De az sem szánalmas, ha te hívod el, legalább megpróbáltad, és tudod, mi a helyzet.

2012. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!