Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Kinél van még ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kinél van még ilyen hogy nem tud enni egy bizonyos ideig a barátja előtt?

Figyelt kérdés

egyik barátnőm 8 hónap után evett a barátjával.

nálam azért ennyi nincs de én egyszerűen nem vagyok akkor éhes :D nem tudom ez miért van, lehet idegességtől.

aztán tiszta hülyének néznek hogy soha nem vagyok éhes.


2011. okt. 23. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
nagyon sok ideig nálam is így volt. 1 év után végülis beadtam a derekam, és megtanultam fénnyel táplálkozni.
2011. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bár én fiú vagyok, de nálam is így van
2011. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez érdekes...bármelyik fiúval voltam mindegyik enni akarat :)
2011. okt. 23. 17:49
 4/7 Smartguy86 ***** válasza:

:DDDDDD

Még ha pisilni-kakilni nem mernél előtte... De enni? Több hónapig vagytok úgy együtt, hogy nem mersz enni előtte?


Már nem azért, de ez azt jelenti, hogy abszolút nem vagytok egymásra hangolódva. Mi a fenének jártok egyáltalán, ha ilyen durva szomatikus tüneteket okoz az, hogy veletek van az illető???

2011. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
félreolvastad a kérdést...nem vagyok most senkivel. és nálam nem hónapokig tart. ezt csak általánosságban kérdeztem.
2011. okt. 23. 17:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is így van :)
2011. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
húhúhú:D mi a kapcsolatunk elején sokat voltunk kólázni,meg ebédeltünk is együtt..és mikor nem nézett oda,akkor ettem egy falatot,meg akkor ittam. :$ nagyon izé volt,de nagyon szégyellős típus vagyok,de észrevette Nálam..:D De azóta már nincs ilyen gond :)
2011. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!