Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek nála ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek nála ha ilyen "ridegnek" tűnik?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, csak olyan "félelmetes" :D Nehéz elmagyarázni, kedvesnek tűnik, mégis olyan "rideg,megközelíthetetlen" kisugárzása van, pedig azt mondják bejövök neki.:D
2011. jún. 28. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz ilyenekből lesznek késöbb a pszichopaták akik kinyírják a férjüket..:D
2011. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
XD
2011. jún. 28. 14:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki jégkrémet :P
2011. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bizonyos korban minden fiúnak minden lány félelmetesnek tűnik, leginkább az, aki tetszik nekik. Nem fogja leharapni a fejed.
2011. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A nők gyakoran így reagálnak ha bizonytalan vagy. Nem lehet, hogy ez a gond?
2011. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? és a csaj mennyi? :D
2011. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hallod, pont ugyanez van velem is:D:D Teljesen.

Szóval tudom mivan. Nos én ráírtam facen, most msn megy. De olyan kb leszarom feelinge van a beszélgetésnek, nem nagyon kérdez, meg sose ír rám...

Sok sikert :D

2011. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Legyél vele kedves, figyelmes. Ha kapható egy kis "labdázásra", akkor eleinte óvatosan, de csipkelődhetsz vele. Ez sokat tud oldani a feszültségen, mindkét félnél.


Senki sem megközelíthetetlen.

Ha pedig bejössz neki, akkor pedig ne add fel. (pláne ne, ha te is így érzel) Aki gyorsan feladja, annak sose lesz esélye, másrészt akkor a lány is úgy gondolhatja, hogy csak játszottál vele és örül, hogy nem adta magát könnyen.

(Most írhatnék egy jó oldalt, hogy milyen okokból lehet ilyen, de nem teszem, mert nem ez a lényeg. )


Egy rideg nő. :)

2011. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pl. ha nem lehet elkerülni a találkozást persze hogy kedves veled (mint én), de ha nem igazán tetszik neki ahogy közeledsz vagy nem vagytok egy hullámhosszon akkor valószínűleg nem hatja meg hogy próbálkozol vagy ha nincs pl. beszédtéma

Én egyszerűen nem adom alá a lovat, nem megyek bele a játékba

Ettől lehet hogy ridegnek tűnök, de csak vele.

2011. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én teljesen így érzek, mit az utolsó. Én is "rideg" vagyok, de van, akinél egy idő után "felolvadok", viszont ha párkapcsolatom van, és valaki szeretne tőlem valamit, és nem képed megérteni, hogy másé a szívem, ugyanolyan rideggé válok újra.
2011. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!