Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez gáz lenne vagy nyugodtan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz lenne vagy nyugodtan kezdeményezzek én? 18L

Figyelt kérdés
Mindig az idősebb srácokhoz vonzodtam 24-27 esetleg 30. Volt már fiatalbb barátom pl 19-20 éves is,de velük max 2-3 hónapot voltam csak együtt,mert valami nem volt jó :/ nemtudom mi. Van egy srác aki 17 éves teljesen oda vagyok érte,eggyütt táncolunk keringőt,mindig mosolygok rá,ha suliban összefutunk,mert nem osztálytársam,ő viszont sosem mosolyog nemtudom miért. Viszont tudom,hogy ő bátortalan és nem mer nyitni,de tudom,hogy bejövök neki,mert a nővére elmondta. na most micsináljak? mindennap várom,hogy esetleg rém irjon,de nem ir... viszont suliban folyton néz,figyel,de nem mosolyog :D szerintetek?
2011. szept. 29. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdeményezz.
2011. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 krvua ***** válasza:
kezdeményezz idegesen!
2011. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze kezdeményezz, nincs azzal gond és szerintem örülne is mivel bejössz neki.
2011. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát köszi a válaszokat nem erőltettétek meg magatokat :( és miért idegesen?
2011. szept. 29. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Kezdeményezhetsz nyugodtan. Én biztos nem utasítanálak el, mivel én félnék megtenni az első lépést. Szerintem örülni fog neki :)

21/f

2011. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jó és akkor hogyan kezdeményezzek?
2011. szept. 30. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt már nem tudom megmondani :) Mint mondtam, én aligha lennék képes rá. Bár olykor már egy-egy megszólítás is ad némi önbizalmat. Egyszerűen menj oda hozzá bármilyen ürüggyel, mosolyogj rá és keresd a tekintetét. Én legalábbis azt hiszem venném a jelet :)
2011. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!