Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem féltek a visszautasítástól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltek a visszautasítástól?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 23:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Én igen
2011. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
szerintem mindenki fél tőle valamilyen szinten... a lényeg az, hogy ha vissza is utasítanak, el tudd mondani, hogy: Én megpróbáltam!
2011. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Valahogy nem gondolok rá :)
2011. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

De félek, ezért soha nem kezdeményezek, így nem érhet visszautasítás:)

Probléma megoldva

21f

2011. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Hogy is van ez?Ha nem járok senkivel akkor odamegyek a kiszemelthez,és próbálkozok nála és ha visszautasít akkor mi van?Akkor az van hogy maradok úgy ahogy oda mentem .Nagy ügy
2011. jún. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

23:16

Nem, akkor sz*r pasi vagy mivel elutasított, ha jó pasi lennél nem utasított volna el és ha valaki elutasít az rondának is talál és selejtnek.Én ezért nem kezdeményezek soha, nem éri meg.

21f

2011. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Lassan kezdem megszokni,olyan mintha innék egy pohár vizet.
2011. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Még hogy nem éri meg :) Rosszul fogod fel. Alapból jó buli, röhögve emlékszel vissza rá, nem lelki teherként. Csak alkalmazni kell a 3 másodperces szabályt, nem rajta agyalni. Így nem fogsz pofára esni. Soha nem kezdeményezel? Ugyan már... akkor maradj örökre egyedül. Magadért tenni kell. Vagy te nem szoktál ilyet érezni belül? Majd a sült galamb belerepül a szádba?
2011. jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

23:21

Hát a csajok szájába szépen belerepül a sült galamb akkor az enyémbe miért ne?

Nem szoktam kezdeméynezni, tény, hogy nincs is nőm, de nem is égek be, nem ér kudarc sem, nem nevet ki senki hogy csak ennyi vagyok és nem jött össze...

2011. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

én se igen szoktam kezdeményezni, de én legalább nem úgy állok a dolgokhoz, mint te, és én még csak 16/f vagyok.


de most érted...ez a mi dolgunk. és nem, nem vagy szar pasi. nem jössz be neki, ennyi. most egy csaj ne legyen már a világ. annyit érjen már meg egy csaj, hogy megpróbálod.

2011. jún. 30. 23:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!