Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetek irányítóbb típus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek irányítóbb típus?

Figyelt kérdés
egy eléggé visszahúzódó srác vagyok viszont ahogy észrevettem olvasgattam, a csajoknak olyan kell aki irányító típus. ez miben nyilvánul meg? 18f
2011. okt. 8. 20:48
 1/6 The Situation ***** válasza:
nem tudsz olyan lenni erre születni kell
2011. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Légy határozott, magabiztos, és tudd, hogy mit csinálsz... vagy legalább csinálj úgy, mintha tudnád. Ne panaszkodj, ne féltékenykedj. Nem kell nagyképűnek vagy felvágósnak lenned, csak mutasd ki azt, hogy teljesen rendben vagy saját magaddal.
2011. okt. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Legyél határozott!Mond meg mit szeretnél!

De ne tulzottan mert az már bunkóság.. :S

2011. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyél olyan mint Mufasa az Oroszlán királyba. Ha nem tudod kiről beszélek. Te nem vagy ember!
2011. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Walk With Me ***** válasza:
2011. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 IQnindzsa ***** válasza:

Intelligenciával. Nem könnyű ezt elmagyarázni így. Irányítani nem erőből kell de érezniük kell az erődet. A magabiztosság semmit sem ér ha nincs mögötte erő. Ha csak magabiztos vagy akkor az azt jelenti ,hogy fejjel nekirontasz a falnak... újra és újra. Ha intelligensen vagy magabiztos akkor megkeresed az ajtót és magad elé engeded a lányt.

Ha 'irányító tipus' vagy akkor nem térdre kényszeríted a nőt hanem eléred ,hogy ő akarjon térdre ereszkedni. (Ez mind képletesen értendő!!!)

Ha nem jön belőled természetesen akkor nem tudom ,hogy érheted el. Talán ha olyan dolgokat csinálsz ami az önképedet javítja. Tünj ki valamiben. Sportban, tanulásban... Legyél első valamiben... az ad önbizalmat...az talán ad erőt. Azt a fajta erőt amit szeretnek. Aminek örömmel adják meg magukat. Ami a legvadabb nőt is képes megszelidíteni.

2011. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!