Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan győzhetném le bizalmatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le bizalmatlanságom és előitéleteim a nőkkel szemben?

Figyelt kérdés
Legtöbbször nem is kezdeményezek mert startból eszembe jút minden rossz élmény sok csajjal vagy egyből elkönyvelem a magabiztos csajokat beképzeltnek.Igaz sok öntelt, szájáthúzogató plázacica tipusú nővel futok össze naponta, talán pont ezért már nem tudok rámosolyogni egy olyanra aki ennek ellentéte.
2011. júl. 1. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én nemtudom mert én meg a csndes kategória lány vagyok és én meg a férfiakkal szembeni rossz előítéleteim nem tudom legyőzni!
2011. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Sajnálom első.:)

Ki kéne irni a homlokomra azt, hogy mi mindenre képes lennék egy kapcsolatban csak nem tudom az elején "eladni magam", gátlástalanul önmagam lenni, hiszen gátol ez a sok emlék, előitélet...

2011. júl. 1. 15:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Úgy bírom,amikor egy szerencsétlen pasi az összes világfájdalmát a "plázacicákra" zúdítja...
2011. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tudod ez olyan folytott depresszió szerűség. Szinte már rettegsz a csalódástól és ezért vagy ilyen bizalmatlan, de ennyit már te is tudsz. Elvileg ilyenkor vmi olyasmit kell csinálni, h naponta elmondod magadnak, h nem kell félned semmitől, jó ember vagy, aki megérdemli a boldogságot, stb. Ezt ki kell próbálni, mert vkinek beválik, vkinek meg nem. Amúgy másodiknak igaza van, az vicces. XD
2011. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jól van, köszi utolsó, lehetnél megértöbb is.Engem tényleg befolyásol az, hogy rengeteg beképzelt nővel összefutok nap mint nap.Ez olyan mintha hozzád jönne 20 öntelt,bunkó faszi és a 21ik egy rendes csávó lenne...kiváncsi lennék a reakciódra.
2011. júl. 1. 16:55
 6/13 A kérdező kommentje:
utolsó elöttinek irtam, mert közben látom irt más is.
2011. júl. 1. 16:56
 7/13 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre nem a plázacicákra bukok, de a mai időkben mintha egyre többen veszik fel azt a stilust, mennek nagy büszkén, húzzák a szájukat pedig a szépség és köztük nincs mindig összefüggés.
2011. júl. 1. 17:49
 8/13 anonim ***** válasza:

Látom,ezen a "szájhuzogatáson"rugózol azóta is..xD


Nos ha rádnéz egy lány,és elhúzza a száját,az szerinted mit jelent?

Azt,hogy enyhénszólva kihívásokkal küzködsz a külsődet illetően...

2011. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja, ezt úgy mondtad, mintha ismernél...Jóképü vagyok, magas, izmos...de te biztos tudod mit jelent ha a csaj húzza a száját, de szerintem az a magyarázat is belefér, hogy simán beképzelt ribi...
2011. júl. 1. 18:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát öcsém..egy jóképű,magas,izmos pasira nemhogy nem húzzák a szájukat a csajok,hanem egynémelyik még magától fel is ajánlkozik...
2011. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!