Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy pasizzak be? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy pasizzak be? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Elég visszahúzódó vagyok, és nincs önbizalmam. még nem volt fiúm. 15/l
2011. júl. 1. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
buli, pia, csávó.. mondjam tovább ? :D
2011. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dottorre ***** válasza:
Sokan kérdezték már ezt ,nézz utána a régebbi kérdések között. Ajánlom a keresőt. Egyébként én még mindig a netes ismerkedést részesítem előnyben azoknál, akik visszahúzódóbak, vagy nem járnak el szórakozni. Hajrá!
2011. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
első szabály: ne jelents fel senkit, ha esetleg nyomul, oké?
2011. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

elmész buliba, viszel magaddal egy üveg pálinkát vagy valami más ütőset,meg iszod, bemész táncolni és ennyi. jobb esetbe oda mennek hozzád a srácok.

:D

2011. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dottorre ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló: Egy kedves ismerősöm így "pasizott be" és elég hosszú pszichiátriai kezelés lett a vége. Nem javaslom senkinek. Nyilván te ironizálni próbáltál, de még mielőtt komolyan veszi valaki, ezt a megoldást NE válasszátok, hacsak lelkileg nem vagytok elég erősek hozzá.
2011. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miskolc körül laksz? :D

Miket szeretsz?

f17

2011. júl. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

Nem nagyon szoktam bulikba járni, meg inni... Ha ilyen típus lennék, nem okozna gondot a pasizás szerintem.

Utolsónak: Miskolctól nagyon messze lakom:)

2011. júl. 2. 12:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyau olvasd el Napoleon hill-től a Nehézségek Nagy Haszna-t, meg hallgasd meg Brian Tracy-től a Phoenix Szemináriumot!!

Csodát tesznek, lezs önbizalmad, megtanítsák ezek a nagy emberek, hogyan éljünk boldogan gátlások nélkül!

f17 előző

2011. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi majd megnézem őket:)
2011. júl. 2. 19:32
 10/10 anonim válasza:
tininrandi.hu
2012. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!