Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok nem szimpatikus a családnak?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, már több, mint fél éve vagyok együtt a barátommal. Nagyon rendes, aranyos, semmi gond nincs vele, talán annyi hogy a családom közelében elég félénk. Kb. 1 hónap után mutattam be anyukámnak, akkoriban nem szóltak egy rossz szót se, de mostanában...

Megjegyzést tesznek arra, hogy fiatalabb (pedig csak néhány hónap a különbség, külsőre egyáltalán nem látszik, és már egyidősek vagyunk), sőt, valamelyik nap nagymamám is beszólt, hogy inkább keressek valami egyetemista, hozzámillő fiút. Meg hogy a szülei sem olyan művelt emberek (na most ne azt képzeljétek el, hogy bunkó parasztok), csak nem értelmiségiek. Fogalmam sincs mit csináljak! Anyukámmal is és nagymamámmal is eddig teljesen jó volt a kapcsolatom, tudom hogy csak féltenek, hisz nem volt még ilyen hosszú kapcsolatom, de én szerelmes vagyok a barátomba, és nem akarnék csak miattuk szakítani vele :( És nem hiszem el, hogy nem értik meg, hisz ők is voltak egykor szerelmesek... Teljesen kétségbeestem! Szerintetek mit tegyek? :(

Bunkó kommenteket kérném szépen mellőzni, nincs hozzájuk hangulatom!


2011. aug. 29. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

ribancot akarnak belőled csinálni.. ha már egyetemista palit akarnak neked szánni.. zavarja őket, h fiatalabb, és az idősebbet ajánlja.. grat

(Y)

2011. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

tarts ki mellette ha szereted. képzeld nekem nagymamám akart lebeszélni barátnőmről... ő az akinek megfogadom amit mond, és mindig meghallgatom, ő áll legközelebb hozzám a családbol. de ezt nem... ebbe nem szólhat bele, és kicsit sajnálom is hogy ez a véleménye. még ha igaza is lehet, lehet hogy ő tényleg nem nekem való lány, de az egyetlen egy dolog amiben nem vagyok hajlando ész érvekre hallgatni, az a szerelem. mert szeretem őt, és ő is szeret most, ez biztos. hogy a jövő mit hoz az majd elválik, de nem dobom el csak azért hogy hátha majd találok jobbat. ha majd 30évesen hopponmaradok nő és család nélkül, akkor igy jártam, de nekem most ő kell, csak ő és senki más... :)

22/f

2011. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

„sőt, valamelyik nap nagymamám is beszólt, hogy inkább keressek valami egyetemista, hozzámillő fiút. Meg hogy a szülei sem olyan művelt emberek (na most ne azt képzeljétek el, hogy bunkó parasztok), csak nem értelmiségiek.”


Nagyon f.sza. Manapság alig találni olyan lányt, akinek korabeli barátja van, erre benyögnek egy ilyet, hogy akaszkodj rá valami egyetemistára, mint azok a kis ribancok. Attól még, hogy valaki nem értelmiségi, nem biztos, hogy műveletlen és ha valaki értelmiségi, nem biztos, hogy m művelt.


„tudom hogy csak féltenek”


Egy 20-on éves egyetemistától nem féltenének?

2011. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!